Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Всі заходи з підготовки навчальних закладів до нового 2013/2014 навчального року були скеровані на виконання завдань щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України

Про це в ході засідання колегії районної державної адміністрації 28 серпня наголосила перший заступник голови райдержадміністрації Сизоненко О.В.

Детальніше...

 

Цьогорічна вступна кампанія показала, що вищі навчальні заклади Харківщини користуються попитом

На виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року у Харківській області була успішно проведена вступна кампанія. Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» директор Департаменту освіти і науки ХОДА Роман Шаповал.

Детальніше...

 

Всі дитячі садки, школи, професійно-технічні і вищі навчальні заклади Харківщини готові до нового навчального року

Як повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» директор Департаменту освіти і науки ХОДА Роман Шаповал, на виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року всі дошкільні, загальноосвітні, позашкільні, професійно-технічні і вищі навчальні заклади Харківської області готові до функціонування і сталого розвитку у новому навчальному році.

Детальніше...

 

На Харківщині діє понад 97 персональних стипендій для студентської молоді

На Харківщині активно заохочують творчу і наукову роботу студентської молоді. Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» директор Департаменту освіти і науки ХОДА Роман Шаповал. Ця робота ведеться на виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року.

Детальніше...

 

У Харківській області дуже високий рівень освіти

Існує рейтинг Міністерства освіти, в якому Харківська область завжди посідає 5-6 місце в Україні. Про це повідомив сьогодні в ході прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін.

Детальніше...

 

У наступному році на Харківщині питання забезпечення місць у дошкільних навчальних закладах буде повністю вирішено

Про це сьогодні в ході прес-конференції повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін. За його словами, на виконання завдань Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року на Харківщині ведеться активна робота щодо збільшення кількості місць у дошкільних навчальних закладах.

Детальніше...

 

Школи Харкова та області готові до нового навчального року

Про це сьогодні в ході прес-конференції розповів заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін. За його словами, цього року 1 вересня у всі школи Харківської області піде 213 тис. 500 учнів, з них 22 тис. 700 першокласників.

Детальніше...

 

У цьому році майже всі випускники професійно-технічних навчальних закладів були працевлаштовані

Про це сьогодні в ході прес-конференції повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін. За його словами, на території Харківської області знаходиться 53 професійно-технічні учбові заклади різної спеціалізації. Цього року випускники училищ були практично працевлаштовані на 100%.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання