Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Удосконалення системи заходів щодо мінімізації злочинного впливу на неповнолітніх та молодіжне середовище - основне завдання правоохоронних та державних органів влади

25 вересня відбулося засідання Ради протидії злочинності і корупції при районній державній адміністрації з питання щодо стану виконання заходів Комплексної програми профілактики правопорушень у Богодухівському районні на 2011-2015 роки, затверджених рішенням районної ради від 29 квітня 2011 року (VI сесія VI скликання) в частині проведення роботи щодо мінімізації злочинного впливу на неповнолітніх та молодіжне середовище.

Детальніше...

 

Легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним із пріоритетних напрямків роботи районної державної адміністрації

25 вересня відбулося засідання робочої комісії з питань подолання тіньової зайнятості та легалізації робочих місць, на якому було розглянуто питання «Досвід роботи з виявлення та легалізації робочих місць територіальних комісій з легалізації робочих місць райдержадміністрацій інших районів».

Детальніше...

 

Нагода допомогти громадянам

24 вересня відбувся виїзний прийом першого заступника голови районної державної адміністрації Яцюк В.Б. до Забродівської сільської ради.
З’ясовано, що першочерговим питанням, яке турбує громадян, є ремонт греблі по вул. Нова в с. Новоселівка.
З метою допомоги громадянам вирішити дане та інші проблемні питання, всі звернення зареєстровано та їх розгляд взято на контроль.

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує

Сьогодні в малій залі засідань районної державної адміністрації працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації була проведена нарада з суб’єктами подань відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців.

Детальніше...

 

Основним завданням відділу статистики у Богодухівському районі – є дотримання термінів збирання, оброблення та передачі статистичної інформації

Сьогодні в ході колегії районної державної адміністрації в.о. начальника відділу статистики у Богодухівському районі Просяник О.М. проаналізувала роботу відділу статистики щодо забезпечення реалізації державної політики у галузі статистики для одержання достовірної інформації про соціально-економічний розвиток району.

Детальніше...

 

Відділ виконавчої служби систематично проводить відповідну роботу щодо забезпечення державної політики з питань примусового виконання рішень судів та інших органів

Про це 24 вересня в ході колегії районної державної адміністрації наголосив в.о. начальника відділу державної виконавчої служби Богодухівського районного управління юстиції Харківської області Охмат Є.Д.
Протягом року робота відділу здійснюється відповідно до плану роботи управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Харківській області на рік по відділу державної виконавчої служби Богодухівського районного управління юстиції Харківської області.

Детальніше...

 

Підбито підсумки готовності господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовому періоді 2014-2015 років

Сьогодні в ході колегії районної державної адміністрації начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Масалітіна Т.М. проаналізувала готовність господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовому періоді 2014-2015 років.

Детальніше...

 

Діяльність закладів культури району спрямована на розвиток соціальної активності та творчого потенціалу громадян

Про це 24 вересня в ході колегії районної державної адміністрації зазначила перший заступник голови районної державної адміністрації Яцюк В.Б.
Змістовне дозвілля у звітному періоді забезпечують клубні установи, серед яких: комунальний заклад районної ради «районний будинок культури», 2-селищних будинки культури, 10-сільських будинків культури та 16-сільських клубів, у яких працює 170 клубних формувань та охоплено ними 1789 учасників. Свої творчі здобутки розвивають і примножують 127 аматорських колективів, серед яких: 1-оркестровий, 69-вокально-хорових, 26-хореографічних та 31-театральний. Два колективи клубних установ мають звання «народний», а дитячий хореографічний ансамбль «Надія» районного будинку культури – «зразковий».

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Березень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання