Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Кожній дитині – всебічний розвиток фізичною культурою

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» 11 вересня на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбулася дитяча спортивно-ігрова програма для дітей дошкільних навчальних закладів.

Детальніше...

 

Про роботу підприємств зв’язку та перспективи їх розвитку

Доповіла під час апаратної наради 11 вересня завідувач сектора інфраструктури райдержадміністрації Кириченко О.В.
Вона наголосила, що на території Богодухівського району знаходиться підприємства зв’язку – Цех телекомунікаційних послуг №1 Харківської філії ПАТ «Укртелеком» та 24 відділення поштового зв’язку.
Сума тарифних доходів Цеху телекомунікаційних послуг за 2012 рік та І півріччя поточного року склала 8435 тис. грн., що склало 102,3% від запланованого обсягу. За цей період встановлено 415 основних телефонних апаратів (365- по місту, 68 – по сільській місцевості).

Детальніше...

 

Незважаючи на зменшення валового виробництва молока та скорочення поголів’я корів в господарствах району відмічається стійка тенденція до росту молочної продуктивності

Зауважив під час своєї доповіді з питання «Про стан справ у районі щодо розвитку галузі тваринництва та підготовки до зимового періоду утримання худоби» заступник голови райдержадміністрації Юрченко О.В. 11 вересня на апаратній нараді у першого заступника голови райдержадміністрації.
Так, за січень-серпень в розрахунку на середньорічну корову надоєно 3119 кг молока, при цьому надій зріс на 617 кг або 25%. А в таких господарствах, як ТОВ СП «Родіна», КСП «Балабанівське» продуктивність корів зросла на 32% - 54%.

Детальніше...

 

За останні роки матеріально-технічна база спортивних установ Харківської області суттєво покращилась

Одним з пріоритетних напрямків реалізації соціальних ініціатив Президента України є розвиток дитячо-юнацького спорту, популяризація здорового способу життя і всебічний розвиток кожної дитини. Це зазначив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін.

Детальніше...

 

Комплексний підхід до занять фізкультурою і спортом дасть можливість оздоровити націю

Про це сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо заявив заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін. На його думку, популяризація здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти - майбутнє України» дасть можливість оздоровити націю.

Детальніше...

 

У Харківській області займається фізкультурою і спортом близько 50 тисяч дітей

Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін. «Я думаю, що, виконуючи ініціативи Президента України щодо популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять спортом та всебічного розвитку кожної дитини, ми повинні створити можливісті для всіх, хто здатен за станом здоров'я і хоче займатися додатково фізичною культурою і спортом», – підкреслив він.

Детальніше...

 

Одним з пріоритетів Харківської області є будівництво спортивних майданчиків і культивування здорового способу життя

Одним з пріоритетних напрямків реалізації соціальних ініціатив Президента України є розвиток дитячо-юнацького спорту, популяризація здорового способу життя і всебічний розвиток кожної дитини. За час роботи поточного керівництва ХОДА був зроблений дуже серйозний ривок у питанні будівництва в районах області майданчиків з синтетичним покриттям, які дають можливість займатися і футболом, і гандболом, і волейболом, і баскетболом. Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін.

Детальніше...

 

На Харківщині планують будувати фізкультурно-оздоровчі комплекси з басейнами

Для виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», популяризації здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом продовжується розвиток спортивної інфраструктури Харківської області.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання