Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Вчасне вирішення питань – запорука довіри до влади

Особистий прийом громадян голови районної державної адміністрації, який відбувся 02 грудня, став черговим прикладом допомоги громадянам з боку влади.
Цього дня головними питаннями, з якими звернулися до Олександра Петровича, були питання житлової політики, соціального захисту та екології, які потребували не тільки оперативного реагування, а й глибокого розуміння суті проблеми.
Тому на всі звернення громадян були надані змістовні відповіді та роз’яснення.

 

Богодухівський РЕМ повідомляє

В зв’язку з виконанням планових робіт по ремонту повітряних ліній та трансформаторних підстанцій будуть знеструмлені наступні населені пункти та вулиці:  з 9 до 17 години
За додатковою інформацією звертайтеся до чергового диспетчера РЕМ за телефонами:
05758-3-22-04, 3-32-38, 067-542-13-12.

Детальніше...

 

Прокуратура – міцна державна інституція, що покликана стояти на сторожі закону

Зауважив під час нагородження кращих із кращих працівників прокуратури спільною подякою райдержадміністрації, райради та міськради, а також спільними грамотами райдержадміністрації та райради голова райдержадміністрації О.П.Сластін.
Урочисті заходи з нагоди Дня працівників прокуратури відбулися 01 грудня в прокуратурі Богодухівського району.
«Переконаний, що своїм професіоналізмом, патріотизмом і відповідальністю ви сприятимете утвердженню правди і справедливості в середовищі богодухівської громади, підтримаєте реформу органів прокуратури», - акцентував Олексадр Петрович, вітаючи нагороджених.

 

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури району!

Щиро вітаю вас із професійним святом.
Діяльність органів прокуратури спрямована на постійний та всебічний нагляд за додержанням та застосуванням законів. Такий нагляд в свою чергу сприяє захисту громадян, їх законних прав та інтересів, забезпечує чітку роботи державного механізму, органів виконавчої влади. У своїй діяльності вам доводиться мати справу з практично всіма сферами життя. А це вимагає великого професіоналізму, компетентності, витримки та високого почуття відповідальності.
Тож бажаю вам напередодні свята успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та добробуту! Нехай у ваших оселях пануватимуть мир та затишок!

З повагою.

Голова Богодухівської районної
державної адміністрації
О.П.Сластін

 

Соціальний захист осіб, переміщених із зони АТО – першочергове завдання всіх гілок влади

25 та 26 листопада було проведено особистий та виїзний прийоми громадян до Богодухівського районного центру зайнятості першим заступником голови районної державної адміністрації Яцюк В.Б.
У ході виїзного прийому до Валентини Борисівни звернулися громадяни з проханням надати роз’яснення щодо отримання допомоги по безробіттю для осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території, за умови відсутності запису в трудовій книжці про звільнення з місця роботи.
Дане звернення зареєстровано та взято на особистий контроль першого заступника голови районної державної адміністрації.

 

Недопущення порушень прав дітей

26 листопада відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації за участю голови районної державної адміністрації Сластіна О.П.
Під час засідання було розглянуто чотири питання: про надання дозволу на тимчасове влаштування малолітньої дитини до державного дитячого закладу на повне державне утримання, про доцільність позбавлення батьківських прав по відношенню до їх малолітньої доньки, про погодження конфіскації в прибуток держави майна боржника, а саме житлового будинку, право проживання та користування яким мають його малолітні діти, затвердження індивідуальних планів дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Членами комісії одноголосно були прийняті відповідні рішення, виходячи виключно з інтересів дітей.

 

17 сільгосппідприємств району у поточному році повністю провели розрахунки за оренду майнових та земельних ділянок (паїв)

Про це повідомив сьогодні під час колегії районної державної адміністрації начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Адаменко М.Г. Це такі сільгосппідприємства, як: СВК ім.Каразіна, СФГ Гапонцева В.Б., ПСП ім.Шевченка, СФГ «Кленівське», СТОВ «Братеницьке», ДП «Богодухівський с/г УКК», КСП «Балабанівське», АТ «Спектр», СФГ «Полісся», ТОВ «Патріот СВ», СФГ «Малс», ФГ «Урожай – 2005», ФГ «Валері», СФГ «Влад», СФГ «Шанс», СФГ «Дон» та СФГ «Дручинський і К». Господарств, які взагалі не приступали до розрахунків, немає.

Детальніше...

 

Сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, треба розвивати і зміцнювати

Сьогодні в ході засідання колегії районної державної адміністрації начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Галілей З.М. проаналізувала роботу щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу на території району.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Липень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання