Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Стан правової освіти населення

Діяльність ради організовується відповідно до Положення про Богодухівську міжвідомчу координаційно-методичну раду з правової освіти населення та плану роботи на рік. Засідання ради проводяться щоквартально.
    Для забезпечення отримання громадянами України, іноземцями, особами без громадянства, у тому числі біженцями, гарантованої Конституцією України безоплатної правової допомоги, надання правових послуг, спрямованих на забезпечення реалізації прав і свобод людини і громадянина, захисту цих прав і свобод в районній державній адміністрації продовжено роботу з прийому громадян щодо надання безоплатної правової допомоги. Затверджено графік, визначено місце та час прийому осіб, які потребують безоплатної первинної допомоги.
    В.о. директора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дмитро Перепелиця окреслив питання, з якими звертаються до центру найчастіше. Це пільги на житлово-комунальні послуги, розподіл спільно нажитого майна подружжя, визнання спадщини відумерлою, проблематика об’єднання територіальних громад, отримання аліментів, оформлення спадщини, соціальна допомога вразливим верствам населення, отримання земельних ділянок учасниками АТО, порядок оформлення субсидій, виконання постанов про адміністративні правопорушення, розірвання договорів земельних ділянок. З початку діяльності до Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулося 4485 осіб.


Пошук по сайтуАрхів новин

Жовтень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання