Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Комісія з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації забезпечує реалізацію прав дітей на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток

Станом на 10 жовтня проведено 13 засідань комісії , під час яких прийнято 44 рішення.
    Комісія розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення. З початку 2018 року розглянуто 3 питання щодо позбавлення батьків батьківських прав, 2 рішення прийнято про доцільність позбавлення батьківських прав та відповідні матеріали направлені до Богодухівського та Дергачівського районного суду. 2 батьків попереджені щодо виховання дитини.
    У разі набуття дитиною статусу сироти або позбавленої батьківського піклування на засіданні комісії визначається форма влаштування дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. З початку 2018 року 3 дітей набули статусу, з них за рішеннями комісії 2 дитини влаштовано під опіку та піклування, 1 дитина - у сім’ю знайомих, у подальшому буде призначено опікуна над дитиною.
    На комісії з початку року розглянуто 1 питання про вирішення спорів між батьками щодо визначення місця проживання дитини, відповідно до якого місце проживання двох малолітніх дітей визначене з батьком, 4 питання про участь одного з батьків у вихованні дитини, 4 батькам встановлено дні та години спілкування з дітьми.
    Розглядаються та надаються пропозиції до індивідуального плану соціального захисту дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, який складається за встановленою формою.
    З початку 2018 року прийнято 4 рішення про влаштування 4 дітей, позбавлених батьківського піклування, до дитячих будинків сімейного типу та прийомної сім’ї у м. Богодухові, 1 рішення про створення прийомної сім’ї та влаштування 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 5 рішень про призначення опікунів (піклувальників) та 2 рішення про звільнення піклувальника від здійснення повноважень, 2 рішення про надання дозволу батькам від імені малолітніх дітей на укладання договорів купівлі-продажу житла, 3 рішення щодо вибуття дітей з прийомних сімей у зв’язку з закінченням навчання та працевлаштуванням та за заявою прийомної матері, 1 рішення про припинення функціонування прийомної сім’ї на території району у зв’язку зі зміною місця проживання, 1 рішення про вирішення способу спілкування матері, яка перебуває у місцях позбавлення волі з малолітнім сином, 1 рішення про наданням дітям дозволу на укладення договору поділу спадкового майна.
    Кожне питання розглядається лише з позиції сімейних форм влаштування та недопущення порушення прав дітей.
   


Пошук по сайтуАрхів новин

Травень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання