Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Майстер - клас для голів шкільних методичних об’єднань загальноосвітніх навчальних закладів району «Професійна орієнтація учнівської молоді»

«Як вибрати майбутню професію?» — рано чи пізно перед кожною людиною постає таке питання. Вибір професії — справа нелегка, але необхідна. Адже щасливе й успішне життя багато в чому залежить від роботи, якою займається людина.
    Питання професійного самовизначення є головним для учнівської молоді.
    Щоб допомогти головам шкільних методичних об’єднань загальноосвітніх навчальних закладів району, які проводять профорієнтаційну роботу з випускниками, для надання вичерпної інформації щодо правильного обрання майбутньої професії та забезпечення молоді певним обсягом систематизованих проінформаційних знань, активізації інтересу до вивчення і вибору професій, формування у підлітків відповідального та активного ставлення до свідомого вибору професії 21 листопада начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ Олена ФІЛІПОВА провела майстер-клас для класних керівників шкіл району «Професійна орієнтація учнівської молоді».
    Відкрила майстер-клас директор Богодухівської районної філії ХОЦЗ Надія ЛЕЩЕНКО, яка розповіла присутнім про актуальність правильного вибору професії учнівською молоддю та наголосила на вакансіях, які мають попит на ринку праці.
    Олена ФІЛІПОВА обговорила з головами шкільних методичних об’єднань алгоритм вибору професії учнями, ознайомила з актуальними напрямками професійної діяльності, розповіла про сучасні тенденції на регіональному та місцевому ринку праці, ознайомила з професіями майбутнього та основними передумовами успішної кар’єри. Надала рекомендації щодо орієнтації учнів з вибору їх професійного шляху. Пояснила учасникам засідання: «Від правильності обраного людиною професійного шляху залежить те, як складеться її життя. Професія визначає соціальний статус, затребуваність і рівень матеріального добробуту. Причому іноді важливо вирішити не те, куди піти вчитися, а те, чи варто взагалі здобувати вищу освіту. У першу чергу потрібно обирати професію за покликанням душі». Присутні дізналися про різні професії, їх соціальне значення, актуальні кадрові запити.
    Також присутні ознайомились з послугами, які надає служба зайнятості молоді, умовами вибору професії та перевагами навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
    Наприкінці заходу присутнім запропоновано завітати до Богодухівської районної філії ХОЦЗ з учнями, де можна пройти профдіагностичне тестування, що допоможе у виборі майбутньої професії.
   


Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання