Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Уряд ухвалив низку нововведень для отримувачів субсидій у зв’язку з карантином

Так, призначено додаткову компенсацію витрат на окремі комунальні послуги, яка в середньому складе 300 грн для кожної родини.
   
    Відповідну постанову, розроблену Міністерством соціальної політики, прийнято на засіданні Кабінету міністрів 24 березня 2020 року.
   
    «Це рішення уряду суттєво посилює програму житлових субсидій та соціальну підтримку найменш захищених категорій громадян в умовах карантину», - наголосила Міністерка соціальної політики Марина Лазебна, представляючи проєкт постанови на засіданні уряду.
   
    Рішенням уряду, зокрема, збільшено на 50 % соціальні нормативи користування електричною енергією, холодною та гарячою водою, водовідведенням та природним газом для приготування їжі і підігріву води, на які розраховано субсидію. Це зроблено у зв’язку з тим, що у період карантину громадяни більше перебувають вдома, і відповідно зростає споживання цих послуг. Додаткова компенсація стосуватиметься понад 3 мільйонів домогосподарств.
   
    Також спрощено процедуру призначення (у тому числі на наступний період) та виплати у грошовій формі субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу. Цей процес відбуватиметься автоматично, без зайвих бюрократичних процедур.
   
    Крім того, уряд спростив порядок надання субсидій для громадян, які втратили роботу у зв’язку з карантином та стали на облік як безробітні.
   
    Джерело інформації: Сайт Харківської обласної державної адміністрації
   


Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання