Райдержадміністрація

Корисні посилання







Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Богодухівський районний відділ АТ “Харківобленерго” повідомляє

В зв’язку з виконанням планових робіт по ремонту повітряних ліній та трансформаторних підстанцій будуть знеструмлені наступні населені пункти та вулиці: з 9-00до 17-00години.

    За додатковою інформацією та з питань позапланових відключень звертайтеся до оператора кол-центру АТ “Харківобленерго” за телефонами:

057-34-24-413, 050-05-40-413, 067-23-40-413.

диспетчер РВ: 3-22-04, 3-32-38,  067-542-13-12.

Дата ремонту

Найменування населеного пункту, найменування вулиці

01.04.20

с.Горького;

с.Сазоно-Баланівка: вул.Центральна, вул.Садова;

с.Куп'єваха: вул.Молодіжна, вул.Горєлова, вул.Шляхова.


02.04.20

с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.Івано-Шийчине: вул.Українська.


03.04.20

м.Богодухів: вул.8 Мехкорпусу, вул.Пісчана, вул.Мічуріна;

сел.Гути: вул.Сонячна;

с.Кияни.


06.04.20

с.Горького;

с.Вінницькі Івани;

с.Гавриші,

с.Семенів Яр: вул.Богодухівська.


07.04.20

сел.Шарівка: вул.Центральна, вул.Пушкіна, вул.Санаторська, вул.Лісна, вул.Лугова, пров.Луговий, пров.Сосновий, пров.Дачний;

с.Губарівка: вул.Гутянська, вул.Новоселівська, вул.Спортивна, вул.8 Березня.


08.04.20

с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.Куп'єваха;

с.Карлівка.


09.04.20

м.Богодухів: пров.Залиманівський;

с.Семенів Яр: вул. Лісова, вул.Миру;

с.Куп'єваха: вул.Дачна.


10.04.20

м.Богодухів: вул.Моргунова, вул.Г.Сковороди, вул.Грайворонська, пров.Грайворонський, пров.Лікарняний; вул.Пушкіна, вул.Міліцейська;

с.Губарівка: вул.Гутянська, вул.Новоселівська, вул.Спортивна, вул.8 Березня;

с.Балабанівка: вул.Ріпчанська.


13.04.20

сел.Шарівка: вул.Центральна, вул.Пушкіна, вул.Санаторська, вул.Лісна, вул.Лугова, пров.Луговий, пров.Сосновий, пров.Дачний;

с.Губарівка: вул.Гутянська, вул.Новоселівська, вул.Спортивна, вул.8 Березня;

с.Куп'єваха: вул.Дачна.


14.04.20

м.Богодухів: вул.Охтирська; пров.Охтирський, вул.Чкалова, пров.Чкалова, пров.Зелений, пров.Краснокутський, пров.П'ятикутний, вул.Байдукова, пров.Пісчаний, пров.Вокзальний, вул.Заводська,пров.Заводський, вул.Ломоносова, пров.Ломоносова,

с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.Губарівка: вул.Гутянська, вул.Молодіжна.


15.04.20

с.Івано-Шийчине;

с.Крисине: вул.Робоча;

с.Олександрівка: вул.Зарічна, вул.Слобідська.


16.04.20

с.Івано-Шийчине: вул.Лісна;

с.Балабанівка: вул.Ріпчанська.


21.04.20

м.Богодухів: вул.Шевченка, вул.Ломоносова, вул.8 Березня, пров.8 Березня, вул.1 Травня, пров.1 Травня, вул.Ленська, вул.В.Сахна, вул.Кривоносова, вул.Веселкова, вул.Привокзальна Слобідка, вул.Вокзальна Набережна, пров.Тельмана, пров.Круглий;

с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.Вінницькі Івани.


22.04.20

м.Богодухів: вул.Шевченка, вул.Ломоносова, вул.В.Сахна, вул.Третяківська, пров.Третяківський, вул.Млинова, пров.Вокзальний, пров.Будівельний;

сел.Шарівка: вул.Центральна, вул.Пушкіна, вул.Санаторська, вул.Лісна, вул.Лугова, пров.Луговий, пров.Сосновий, пров.Дачний;

с.Братениця: вул.Харківська, вул.Молодіжна.


23.04.20

м.Богодухів: пров.Лікарняний;

с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.Карлівка;

с.Куп'єваха.


24.04.20

м.Богодухів: вул.Моргунова, вул.Г.Сковороди, вул.Грайворонська, пров.Грайворонський, пров.Лікарняний; вул.Пушкіна, вул.Міліцейська;

с.Губарівка: вул.Молодіжна, пров.Молодіжний.


27.04.20

с.Губарівка: вул.Шкільна, вул.Сільська, вул.Нагорна, вул.Харківська;

с.Крисине: вул.Робоча;

с.Балабанівка;

с.Петропавлівка,

с.Скосогорівка,

с.Вікторівка;

с.Максимівка: вул.Молодіжна.


28.04.20

м.Богодухів: вул.Шевченка, вул.Ломоносова, вул.8 Березня, пров.8 Березня, вул.1 Травня, пров.1 Травня, вул.Ленська, вул.В.Сахна, вул.Кривоносова, вул.Веселкова; вул.Привокзальна Слобідка, вул.Вокзальна Набережна, пров.Тельмана, пров.Круглий;

сел.Шарівка: вул.Центральна, вул.Пушкіна, вул.Санаторська, вул.Лісна, вул.Лугова, пров.Луговий, пров.Сосновий, пров.Дачний;

с.Кручик: вул.Залужанська, вул.Соснова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Зелена, вул.Лісна.


29.04.20

м.Богодухів: вул.Шевченка, вул.Ломоносова, вул.В.Сахна, вул.Третяківська, пров.Третяківський, вул.Млинова, пров.Вокзальний, пров.Будівельний;

с.Вінницькі Івани.


30.04.20

м.Богодухів: вул.8 Мехкорпусу, вул.Пісчана, вул.Мічуріна;

с.Куп'єваха.


Пошук по сайту











Архів новин

Березень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
2425262728291
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання