Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Відбувся семінар-навчання секретарів місцевих рад району

15 травня 2013 року в районній державній адміністрації відбувся семінар-навчання секретарів місцевих рад району під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Л.М.Іванової.

Про стан реалізації на території району вимог ч. 2 ст. 12 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» інформувала начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану районного управління юстиції Д.В.Кісіль.

Рекомендації щодо організації контролю у виконкомах місцевих рад району були надані завідувачем сектора контролю апарату районної державної адміністрації О.Л.Чабань.

На запитання щодо ведення кадрового діловодства у виконкомі ради відповіла завідувач сектора кадрової роботи апарату районної державної адміністрації О.І.Субота.

Практичні аспекти запобігання корупції в органах місцевого самоврядування району були доведені до відома учасників семінару-навчання завідувачем сектора взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізації та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації М.М.Шепелем.

Начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації апарату районної державної адміністрації Л.Б.Сахно проаналізувала стан виконання у районній державній адміністрації та органах місцевого самоврядування Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Про порядок подання відомостей періодичного поновлення до відділу ведення Державного реєстру виборців інформувала начальник відділу А.М.Костенко.

Заступник керівника апарату районної державної адміністрації, начальник організаційного відділу Н.О.Явтушенко зупинилася на розгляді актів перевірок здійснення виконавчими комітетами місцевих рад району делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року №339 «Про затвердження Порядку контролю за здісненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади» (зі змінами).

У ході проведення семінару-навчання надано також рекомендації щодо дотримання вимог Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року №1242, Інструкції з діловодства в Богодухівській районній державній адміністрації, затвердженої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 29 лютого 2012 року №121, та Закону України «Про звернення громадян» в сільських, селищних, міській радах.

В цілому робота семінару-навчання була оцінена посадовими особами місцевого самоврядування району як така, що сприяла набуттю їх практичного досвіду, вдосконалила відповідні знання і навички з різноманітних питань діяльності.

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання