Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Завдяки проведеній роботі майже 400 дітей, позбавлених батьківського піклування, повернулися назад у сім’ї і не потребують соціального супроводу

Про це сьогодні під час наради з питань вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки заявив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Шурма.

У заході також взяли участь директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Олена Захуцька, начальник служби у справах дітей ХОДА Тетяна Печерських, а також представники Харківського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

«Родинне виховання є оптимальною формою виховання майбутнього покоління. Але часто буває так, що діти стають біологічними або соціальними сиротами. Тим не менш, вони мають право на життя і на виховання у родинному затишку. Прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу – це ті форми, які дають можливість виховувати дітей в максимально наближеному до сімейного. Виявивши неблагополучні сім’ї, ми маємо можливість вирішити питання – чи ці батьки можуть виховувати дітей, чи їх треба позбавити батьківських прав? Завдяки соціальним ініціативам Президента України і введенню посад фахівців з соціальної роботи за короткий період часу вдалося повернули назад у сім’ї майже 400 дітей, позбавлених батьківського піклування, які мали піти в інтернатні установи», - сказав Ігор Шурма.

Джерело: Харківська ОДА

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання