Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання

Календар свят. Мова, граматика, спілкування

На базі Богодухівського ліцею №3 відбувся районний етап змагань з волейболу серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів І – ІІІ ступенів

11 березня у змаганнях взяли участь команди юнаків та дівчат дев’яти закладів навчальних закладів району.
    У запеклій боротьбі перемогу здобула дівоча команда Богодухівського ліцею №3, ІІ почесне місце виборола команда Богодухівського колегіуму №2, на ІІІ місці команда Богодухівської гімназії №1.
    Серед збірних команд юнаків І місце посіла команда Богодухівської гімназії №1, ІІ місце – команда Полковомикитівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, ІІІ місце – команда Богодухівського ліцею №3.
    Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти районної державної адміністрації.