Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Другий рік поспіль у районному будинку культури функціонує Дошка пошани

Вона містить світлини 24 кращих представників різних професій. Серед них вчителі, працівники медичної галузі, аграрії, діячі культури, всі ті, хто творить історію Богодухівського краю, пише її сторінки.

Цього року районна Дошка пошани була оновлена. Продовжили список кращі з кращих.

АНДРЕЙШИН Юрій Іванович, машиніст бурякоукладальника ПАТ «Первухінський цукровий завод»

Працює на підприємстві з лютого 1982 року. За весь час роботи зарекомендував себе як відповідальний та кваліфікований працівник, завжди утримує закріплену за ним техніку та обладнання в належному стані, Є майстром своєї справи, передає досвід молодому поколінню.

За трудові досягнення неодноразово нагороджувався грамотами і подяками підприємства та асоціації «Харківцукор».

БУГАЄНКО Андрій Михайлович, водій ТОВ «АВТО-ОВІ»

Водійський стаж – 25 років, з яких близько 12 років працює водієм автобусів з перевезення пасажирів. Професіонал своєї справи. Має високий рівень водійської майстерності, глибоке відчуття відповідальності. Тактовний, ввічливий до пасажирів, користується високою повагою з боку колег. Неодноразово за сумлінну та добросовісну працю нагороджувався грамотами обласної та державної адміністрацій.

ВАРЧЕНКО Станіслав Владленович, слюсар з механоскладальних робіт Богодухівського електромеханічного заводу ДНВП «Об‘єднання Комунар»

За час роботи на підприємстві зарекомендував себе працелюбним, ініціативним, грамотним і відповідальним спеціалістом, який зробив вагомий внесок в роботу підприємства. Постійно підвищує професійну кваліфікацію, сумлінно виконує виробничі завдання.

ГЕРАСИМЕНКО Тетяна Іванівна, вчитель української мови і літератури Полково-Микитівської ЗОШ I-III ступенів

Неодноразово брала участь у педагогічній виставці-ярмарку педагогічних ідей та технологій. Має друковані роботи у науково-методичних фахових виданнях.

Учні Т.І.Герасименко – переможці Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Велику увагу у своїй роботі приділяє обдарованим учням.

ДОРОГОБІД Світлана Михайлівна, вчитель географії Кленівського НВК

Вихованці С.М.Дорогобід є активними учасниками конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Учитель творчо реалізує навчальні програми, глибоко індивідуально підходить до кожного учня, дбає про розвиток здібностей. У 2015 році стала лауреатом ярмарки педагогічних ідей.

ДУЛЕМБОВ Олег Володимирович, голова організації «Спільна справа – Слобожанщина»

Активно займається військово-патріотичним вихованням громадян, просвітництвом. Разом із однодумцями допомагає бійцям на фронті, переселенцям з тимчасово окупованих територій.

Небайдужий до справ і проблем усієї територіальної громади.

ЖУРБА Юрій Олександрович, фізична особа-підприємець

Журба Ю.О. приймає активну участь в житті рідного міста, надає допомогу по проведенню благоустрою території, підтримує ініціативи по наданню благодійної допомоги. В умовах економічної кризи знаходить можливості продовжувати діяльність підприємства з мінімальними втратами у тому числі зберігаючи штат підприємства, тим самим сприяє тому, що працівники не поповнюють ряди безробітних. За досягнення високих показників у праці неодноразово нагороджувався Грамотами та отримував Подяки Богодухівської районної державної адміністрації, Богодухівської міської ради а також Спілки підприємців Харківської області

ЛЬВОВА Ольга Володимирівна, директор КСП «Балабанівське», депутат Богодухівської районної ради

За вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу району, досягнення найкращих показників з виробництва сільськогосподарської продукції, проявлені професіоналізм і відданість справі, благодійницьку та спонсорську роботу в районі, прекрасні ділові якості – відповідальність, енергійність, оперативність в роботі, організаторські здібності, можливість вміло орієнтуватись при вирішенні проблемних питань життєдіяльності підприємств та за активну участь у громадському житті району.

ЛІТОШКО Віктор Петрович, голова Богодухівської районної громадської організації ветеранів локальних війн «Єдність»

За ініціативи В.П.Літошка та богодухівських активістів-ветеранів локальних війн в 2006 році в парку Перемоги було споруджено пам’ятник загиблим воїнам та організовано музей Афганської війни, який налічує безліч експонатів, зібраних активістами організації.

Активно проводить роботу щодо патріотичного виховання учнівської молоді. Докладає чимало зусиль, спрямованих на розв’язання соціальних проблем ветеранів, зокрема, на виділення матеріальної допомоги, путівок для лікування і відпочинку, проявляє активну громадянську позицію. Саме за це у 2010 році він був нагороджений Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України. А 15 жовтня 2011 року був нагороджений Орденом воїнів-інтернаціоналістів від Харківської обласної спілки ветеранів Афганістану.

МАСЛОВА Світлана Петрівна, завідувачка жіночої консультації поліклінічного відділення КУОЗ Богодухівська центральна районна лікарня

Пройшла трудовий шлях від лікаря акушера-гінеколога до завідувачки жіночої консультації КУОЗ Богодухівська центральна районна лікарня. Грамотний фахівець, толерантна, вимоглива в повсякденній роботі до себе та інших.

МОРОЗ Любов Леонтіївна, голова Богодухівської міської організації ветеранів України

Очолює організацію 24 роки. Проявила себе як компетентний, мудрий керівник, який намагається вирішити кожне питання, з яким звертаються ветерани.

ОВДІЄНКО Олександр Степанович, голова Сіннянської первинної організації ветеранів України

Очолює організацію з 1990 року. Опікується проблемами кожного ветерана територіальної громади.

ПЕДАН Надія Петрівна, керівник «зразкового» дитячого хореографічного ансамблю «Надія» КЗ Богодухівської районної ради «Районний будинок культури»

За сумлінну працю, відданість справі, вагомий внесок у розвиток народної творчості неодноразово нагороджена грамотами райдержадміністрації, райради та міськради. Висококваліфікований працівник, тому її вихованці досягають високих результатів продовж 10 років існування колективу. Використовує у своїй роботі методики кращих хореографів Харківщини.

ПУШКАРЬ Микола Борисович, директор Богодухівського електромеханічного заводу ДНВП «Об‘єднання Комунар», депутат Богодухівської районної ради

Має 35 років трудового стажу. За період роботи на підприємстві: від учня монтажника, регулювальника радіоелектронної апаратури та приладів до інженера-технолога, помічника директора по кадровому режиму, заступника директора, а з березня 2007 року – директора Богодухівського електромеханічного заводу – філії Державного науково-виробничого підприємства «Об’єднання Комунар» зробив значний особистий внесок у виробництво апаратури систем управління космічних носіїв «Союз», «Протон», «Зеніт», «Морський старт», а також широкої номенклатури приладів для бортових систем управління ракетних комплексів. Брав безпосередню участь у відпрацюванні нових технологій і в організації серійного виробництва на підприємстві.

Умілий керівник, який поєднує в собі інженерні знання, інтелект, ерудицію, працелюбство і енергію. Ініціативний, наполегливий організатор роботи великого колективу. Підприємство під його керівництвом систематично виконує планові завдання по виробництву техніки, що є вагомим внеском у розвиток об’єднання.

Колектив електромеханічного заводу вносить вагомий вклад у соціально-економічний розвиток району, підтримує будь-які ініціативи, пов’язані з будівництвом об’єктів соціально-культурного призначення, проведенням благоустрою території, наданням благодійної допомоги тощо.

За досягнення високих показників у праці Пушкар М.Б. неодноразово нагороджувався державними нагородами, відзнаками Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради, одержував грамоти і подяки Богодухівської районної державної адміністрації та Богодухівської районної ради, Богодухівської міської ради. Йому присвоєні звання «Ветеран космічної галузі» (2007 рік), «Заслужений працівник промисловості України» (2008 рік).

СИРОВАТКА Степан Данилович, лікар УЗІ поліклінічного відділення КУОЗ «Богодухівська центральна районна лікарня»

Розпочав трудовий шлях з посади лікаря-фтизіатра Богодухівського тубдиспансеру, працював заступником головного лікаря з медичного обслуговування населення Богодухівської центральної районної лікарні, заступником головного лікаря з труд експертизи, завідувачем поліклінічним відділенням Богодухівської центральної районної лікарні. На сьогоднішній день працює лікарем ультразвукової діагностики.

Проявив себе як грамотний фахівець, толерантна та доброзичлива людина.

СУБОТА Олександр Петрович, керівник «народного» аматорського фольклорного колективу «Шарівчанка» Шарівського СБК

Своїм успіхам «Шарівчанки» повністю завдячує Олександру Петровичу Суботі, який очолює колектив з 90-х років. Під його керівництвом «Шарівчанці» було присвоєно звання «народного» колективу. Неодноразово вони брали участь у районних, обласних фестивалях і конкурсах, виїздили на концерти і свята в села Богодухівського та Краснокутського районів. На рахунку аматорів численні подяки, грамоти, дипломи. Олександр Петрович автор декількох власних пісенних збірок.

ТАТАРЧУК Ніна Василівна, доярка СФГ «Промінь»

За вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу району, досягнення найкращих показників з виробництва сільськогосподарської продукції, проявлення професіоналізму та відданості справі.

ХАНАС Іван Юрійович, тракторист КП «Богодухівжитло»

Володіє професійною майстерністю.

Вносить значний вклад в соціально-економічний розвиток територіальної громади та благоустрою міста, поліпшення якості обслуговування населення.

ХОМУЛЕНКО Олександр Олексійович, майстер КП «Богодухіввода»

Має 28 років трудового стажу. Неодноразово був нагороджений грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Ремонтна бригада, яку він очолює, вносить вагомий вклад з підтримання та розвитку інфраструктури м. Богодухова, що сприяє соціально-економічному розвитку району.

ШАХБАЗЯН Анзор Єрчанікович, керівник ПП «ІЛАНТ», депутат Богодухівської районної ради

Шахбазян А.Є. організовує виробничо-господарську діяльність на основі широкого використання новітньої техніки і технології, прогресивних форм управління і організації праці, науково обґрунтованих нормативів матеріальних, фінансових і трудових витрат, вивчення кон’юнктури ринку і передового досвіду з метою підвищення технічного рівня підприємства і якості послуг. Забезпечує виконання підприємством усіх зобов’язань перед державним і місцевим бюджетами, позабюджетними соціальними фондами, постачальниками, замовниками і кредиторами, включаючи установи банку, а також господарських і трудових договорів.

Колектив підприємства вносить вагомий вклад у соціально-економічний розвиток району, підтримує будь-які ініціативи, пов’язані з будівництвом об’єктів соціально-культурного призначення, проведенням благоустрою території, наданням благодійної допомоги, тощо.

Шахбазян А.Є. є депутатом Богодухівської районної ради, проводить значну благодійницьку та спонсорську роботу в районі. Користується заслуженим авторитетом і повагою серед керівників підприємств, організацій, установ району, працівників підприємства, депутатського корпусу, занесений на районну Дошку пошани.

За вагомі здобутки у трудовій діяльності нагороджений Почесною грамотою Головного управління економіки та ринкових відносин Харківської обласної державної адміністрації, Грамотою Спілки підприємців Харківської області, неодноразово нагороджувався відзнаками Богодухівської районної державної адміністрації та Богодухівської районної ради, Богодухівської міської ради.

ШОВКОВИЙ Василь Андрійович, голова СВК ім. Каразіна, депутат Богодухівської районної ради

За вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу району, досягнення найкращих показників з виробництва сільськогосподарської продукції, проявлені професіоналізм і відданість справі, благодійницьку та спонсорську роботу в районі, прекрасні ділові якості – відповідальність, енергійність, оперативність в роботі, організаторські здібності, можливість вміло орієнтуватись при вирішенні проблемних питань життєдіяльності підприємств та за активну участь у громадському житті району.

ЩЕРБАК Віктор Миколайович, електрогазозварювальник ТОВ «Екватор»

Свою трудову діяльність на підприємстві розпочав майже з моменту його створення. За весь час роботи зарекомендував себе як високопрофесійний та відповідальний працівник. Ініціативний, всі виробничі завдання виконує вчасно і якісно.

ЯВТУШЕНКО Максим Сергійович, тракторист-машиніст підрозділу Б-1 «Свердловське» ТОВ «Трайгон Фармінг Харків»

За вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу району, досягнення найкращих показників з виробництва сільськогосподарської продукції, проявлення професіоналізму та відданості справі.

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання