Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Відповіді на запитання "прямих" та "гарячих" ліній

«Пряма лінія» з начальником відділу освіти районної державної адміністрації

23 квітня відбулася «пряма лінія» з начальником відділу освіти районної державної адміністрації Іриною Повойко «Про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року».

Тих, хто зателефонував Ірині Олександрівні цікавили наступні питання:

 

  1. Якщо я склав ЗНО торік, але вступатиму до вищого навчального закладу цього року, мені треба знову складати ЗНО?

 

Відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України, 2019 року для вступу до вищих навчальних закладів зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018 та 2019 років. З англійської, іспанської, німецької та французької мов прийматимуть результати лише 2018 та 2019 років.

 

  1. Як відбуватиметься тестування? Що  можна робити під час тестування, а що ні?

 

Дата, місце та час тестування  будуть вказані у запрошенні-перепустці. З собою треба взяти документ,  який посвідчує особу і на підставі якого проводилася реєстрація (оригінал), сертифікат (оригінал), роздруковану запрошення-перепустку, ручку (або 2) чорного кольору, воду  в прозорій пляшці без етикетки і знання. Телефони, навушники, флешки й інші технічні засоби слід залишити вдома.  Якщо в учасника під час тестування їх знайдуть, робота над тестом буде припинена, а результат анульовано. Докладніше щодо дій учасника під час проведення ЗНО буде зазначено в інформаційному бюлетені, який учасник отримає після успішної  реєстрації. Радимо уважно з ним ознайомитися.

 

  1.  Що робити, якщо я не зміг пройти тестування  у визначений день?

 

Якщо через поважні причини Ви не змогли взяти участь  в основній сесії ЗНО, то можете  подати заяву щодо проходження ЗНО під час додаткової сесії. Таку заяву необхідно подати до регламентної комісії  при регіональному центрі оцінювання якості освіти протягом п’яти робочих днів після проведення основної сесії  ЗНО з певного навчального предмета. До заяви слід додати документи, що підтверджують причини, які унеможливили  проходження  ЗГО у встановлені строки.

 

«Пряма лінія» з начальником відділу економічного розвитку і торгівлі Богодухівської районної державної адміністрації Іриною Телешенко

16 квітня відбулася «пряма лінія» з начальником відділу економічного розвитку і торгівлі Богодухівської районної державної адміністрації Іриною Телешенко на тему: «Забезпечення підтримки соціально-економічного розвитку району обласною державною адміністрацією та обласною радою»

 

До Ірини Петрівни звернулися жителі району з питань:

 

1. У нашому районі знаходиться унікальний замок у смт Шарівка, який приходить у занепад. Чи планується його ремонт, або реставрація?

 

Це питання слушне і воно цікавить багатьох людей не лише нашого району, але і тих, хто відвідав цю перлину Богодухівщини. Першочергові протиаварійні роботи по палацо-парковому комплексу «Садиба» в смт Шарівка було розпочато торік. У поточному році в обласному бюджеті  на завершення названого проекту також передбачені кошти  в сумі 415 тис. грн. та  на розробку науково-проектної документації на виконання першочергових невідкладних консерваційних та протиаварійних (реставраційних) робіт – 1000,0 тис. грн.

 

2. Знайомі розповіли, що входи в під'їзди багатоповерхівок по вул. Чалого обладнали новими світильниками. Чи планується їх встановлення в мікрорайоні по вул. Дем’янівській в Богодухові?

 

У рамках обласного проекту «Енергія світла» передбачено встановити  сучасне світлодіодне  освітлення  на  157 під’їздах  багатоквартирних житлових будинків м. Богодухова, в тому числі і  по вул. Дем’янівській. З обласного бюджету на реалізацію названого  проекту виділено 433,1 тис. грн. Роботи заплановано виконати до серпня поточного року.

 

«Пряма лінія» з головним спеціалістом юридичного сектору апарату районної державної адміністрації Тетяною Кожушко на тему «Суспільство проти корупції»

26 березня відбулася «пряма лінія» з головним спеціалістом юридичного сектору апарату  районної державної адміністрації Тетяною Кожушко на тему «Суспільство проти корупції».

 

Тих, хто звернувся до Тетяни Олександрівни, цікавили наступні питання:

 

Чи потрібно декларувати участь в ОСББ і спільну власність членів ОСББ на об’єкти нерухомості із зазначенням даних про співвласників?

         Суб’єкт декларування не зобов’язаний декларувати членство в ОСББ, оскільки діяльність таких об’єднань не належить до сфери дії Закону України «Про громадські об’єднання» і регулюється спеціальним Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку». Крім того, оскільки уся власність ОСББ є спільною власністю співвласників багатоквартирного будинку і не виділяється в натурі щодо кожного з членів ОСББ, такі об’єкти спільної власності (наприклад, теплопункти, ліфти, сходи тощо) також не зазначаються в декларації.

 

У якому розділі декларації слід вказувати акції, що належать суб’єкту декларування або члену його сім’ї?

        Акції зазначаються в розділі декларації «Цінні папери» і не зазначаються в розділах «Цінне рухоме майно (крім транспортних засобів)» та «Корпоративні права».

 

           Чи вказується в декларації інформація про фінансові зобов’язання (отриманий кредит, позику тощо), якщо вони виникли у звітному періоді  та були виконані (повернуті) у звітному періоді?

 

           Фінансові зобов’язання, які виникли у звітному періоді та були у цьому ж звітному періоді виконані (наприклад, повністю сплачений кредит чи позика), не вказуються у розділі декларації «Фінансові зобов’язання», але вказуються у розділі «Доходи, у тому числі подарунки» як «Інший дохід».

 

«Пряма лінія» з завідувачем сектора оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації Миколою Миколайовичем Шепелем

19 березня відбулася «Пряма  лінія»  з завідувачем сектора оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації Миколою Миколайовичем Шепелем з питання «Призов громадян  на строкову військову службу».

Хто приймає рішення щодо придатності до військової служби або надані відстрочки?

Тільки призовна комісія вправі приймати кожне з наступних рішень відносно призовників:

про призов на військову службу;

про направлення на альтернативну (невійськову) службу;

про надання відстрочки від призову на військову службу;

про звільнення від призову на військову службу;

про зарахування в запас.

Прийняття цих рішень іншим органом (наприклад військовим комісаром, начальником іншого відділення,  або яким-небудь доктором) неприпустимо.

 

Хто може бути звільнений від призову на строкову військову службу?

Від призову на строкову військову службу в мирний час звільняються громадяни України:

які визнані за станом здоров'я непридатними до військової служби в мирний час;

які до дня відправлення на строкову військову службу досягли 27-річного віку;

які виконали обов’язки служби у військовому резерві протягом строків першого та другого контрактів;

батько або мати, рідний (повнорідний, неповнорідний) брат або сестра яких загинули, померли або стали інвалідами під час проходження військової служби або зборів військовозобов'язаних. Призовники, які мають право на звільнення від призову на цій підставі, можуть його не використовувати;

які до набуття громадянства України пройшли військову службу в інших державах;

які були засуджені за вчинення злочину до позбавлення волі, обмеження волі, у тому числі із звільненням від відбування покарання;

яким після закінчення вищих навчальних закладів присвоєно військові (спеціальні) звання офіцерського (начальницького) складу.

 

Які строки проходження військової служби ?

Строки  строкової   військової   служби   в   календарному обчисленні встановлюються:

для солдатів і матросів, сержантів і старшин, які проходять строкову військову службу в Збройних Силах України та інших військових формуваннях, - до 18 місяців;

для осіб, які на час призову на строкову військову службу мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр, - до 12 місяців.

 

«Пряма лінія» з начальником відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Сергієм Миколайовичем Лобунським

26 лютого відбулася «пряма лінія»  з начальником відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Сергієм Миколайовичем Лобунським на тему: «Підготовка сільськогосподарських підприємств району до проведення весняно-польових робіт»

 

До Сергія Миколайовича звернулися жителі району з питань:

 

1. Як проходить підготовка сільськогосподарських підприємств району до проведення весняно-польових робіт та які площі посіву ярих зернових культур заплановано посіяти?

 

Навесні2019 року сільськогосподарські підприємства планують посіяти ярі зернові культури на площі 39493 га. Найбільші площі будуть відведені під соняшник – 14332 га та сою – 11433 га, також, заплановано посіяти кукурудзи на зерно на площі 9282 га. Донедавна традиційні культури для посіву ранніх зернових, як горох та ячмінь відповідно планується посіяти на площі 642 та 1463 га. Можливо, в цьому році також буде посів цукрових буряків орієнтовно на площі до 300 га.

Для закладення нового врожаю цього року для виходу в поле вже підготовлено машино-тракторний парк на 85%, на 100 відсотків готові до виходу в поле сівалки та грунтообробна техніка.

У повному обсязі сільськогосподарські підприємства забезпечили наявність насіння для цьогорічного посіву. Крім того, щоб отримати високі врожаї закуплено для підживлення озимих культур та посіву ярих культур мінеральних добрив 3100 тонн (62% до потреби). Для захисту рослин від шкідливих організмів та бур’янів укладено угоди на 3364 тонн засобів захисту рослин (54% до потреби).

 

2. У якому стані перебувають озимі культури, що посіяні восени минулого року під урожай нинішнього?

 

Під урожай 2019 року посіяно озимі зернові культури на  площі                13309 га, більшу частину посівів складають посіви озимої пшениці –                13222 га, є трішки озимого жита – 5 га та озимого ячменю – 82 га. Озимий ріпак засіяно на площі 2571 га. Восени минулого року на всіх засіяних площах отримано сходи. Умови зимового періоду були досить сприятливі для перезимівлі озимих культур, однак, на деяких ділянках через занадто високий шар снігу та відсутність високих температур можливе випрівання рослин.

За аналітичними даними останнього відбору монолітів                                   20 лютого 2019 року, стану їх проростання, попередньо можна відмітити, що у доброму стані перебуває 61%, задовільному - 38%, на площі до 250 га (1%) може бути пересів.

 
Більше статтей...

Пошук по сайтуАрхів новин

Травень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання