Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Виступи в ЗМІ

Розширення сфери надання адміністративних послуг

 Богодухівською районною державної адміністрацією створений Центр надання адміністративних послуг, який розташований за адресою: м. Богодухів,  вул. Молодіжна, 2.

   Як того вимагає Закон України «Про адміністративні послуги», Центр розміщений на першому поверсі в зручному для суб’єктів звернення місці.   Графік роботи Центру затверджений головою Богодухівської районної державної адміністрації.

У Центрі здійснюється прийом, консультування, інформування та обслуговування суб’єктів звернення працівниками Центру.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» Перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, визначається органом, що утворив ЦНАП. При цьому такий перелік повинен включати адміністративні послуги органів виконавчої влади, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України.

Вперше такий перелік було затверджено 16 травня 2014 року розпорядженням КМУ №523. І в цьому Переліку було 52 пункти (послуги).

У редакції Переліку від 11 жовтня 2017 року тепер визначено 136 пунктів (адміністративних послуг).

Основними групами послуг у редакції розпорядження КМУ №523 від 2014 року були:

 • державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 • державна реєстрація речових прав на нерухоме майно;
  • державна реєстрація земельних ділянок та видачі відомостей з Держгеокадастру;
 • реєстрація місця проживання;
 • паспортні послуги;
 • документи дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

Принциповими змінами-доповненнями дорозпорядження №782 від 11 жовтня 2017 року стали нові групи послуг у компетенції ЦНАП:

1) державна реєстрація актів цивільного стану;

2) адміністративні послуги соціального характеру (житлові субсидії, державні допомогитощо );

3) державна реєстрація транспортних засобів та видача посвідчень водія.

Головним позитивом цього доповнення є насамперед вказівка Уряду України на те, що саме ці найпопулярніші послуги в майбутньому повинні надаватися через ЦНАП.

За період з 01 січня по 30 квітня 2018 року Центром надання адміністративних послуг надано 2866послугу, а саме:

 • 132 - послуги міграційної служби;
 • 360 - послуги органів місцевого самоврядування;
 • 2372 - послуги Держгеокадастру;
 • 2 - дозвільного характеру.

Начальник центру надання

адміністративних послух Богодухівської РДА                  Кириченко О.В.

 

Все, що потрібно знати про військову службу за контрактом

   

На військову службу за контрактом до Збройних Сил України та інших військових формувань приймаються громадяни України, військовозобов’язані та жінки, що виявили бажання проходити військову службу.

Деякі переваги військової служби за контрактом.

По-перше: військовослужбовцям за контрактом надається право вступу до вищих навчальних закладів для здобуття офіцерського звання.

По-друге: надається щорічна одноразова матеріальна допомога у розмірі посадового та окладу за військове звання, щорічна грошова винагорода за зразкове виконання службових обов’язків у розмірі 2-х посадових та 2-х окладів за військове звання, допомога на оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення, при переїзді до нового місця служби у розмірі 100% місячного забезпечення та 50% на кожного члена сім’ї.

Третє: всі військовослужбовці забезпечуються речовим майном на період служби за контрактом безкоштовно. Держава гарантує безкоштовне медичне обслуговування, пільговий відпочинок у санаторіях МО України, забезпечення житлом, соціальний і правовий захист членів сімей військовослужбовців згідно чинного законодавства.

Четверте: можливість кар’єрного росту та гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі.

Термін дії першого контракту для рядового складу - 3 роки, для сержантського та старшинського складу - 5 років.

Щомісячне грошове забезпечення військовослужбовців, які проходять службу в бойових частинах складає:

 - для рядового і сержантського складу від 11500 до 17000 грн.;

- для офіцерського складу від 14000 до 20000 грн.

Основними вимогами до кандидатів є:

- вік 18-40 років, в особливий період до 60 років;

- здоровий, придатний до військової служби призовник або військовозобов’язаний;
- відсутність судимості, психіатричного та наркологічного обліку.

З усіх питань про умови проходження військової служби за контрактом і оформлення особових справ звертатись до Богодухівського об’єднаного   міського  військового  комісаріату  за  адресою:

 м. Богодухів, вул. Пушкіна, 34, тел. 3-20-05.

 

Сектор оборонної, мобілізаційної

та режимно-секретної роботи апарату  

районної державної адміністрації

 

Підбито підсумки роботи із зверненнями громадян у 2017 році

Задоволення справедливих вимог населення продовжує залишатися одним із найважливіших напрямів роботи зі зверненнями громадян в Богодухівській районній державній адміністрації та в органах місцевого самоврядування району.

Детальніше...

 

Про виконання бюджету Богодухівського району за 2017 рік

За 2017 рік зведений бюджет Богодухівського району по доходах виконаний на 106,1% до затверджених показників, при плані доходів 409,5 млн. грн., фактично надійшло 434,4 млн. грн. При цьому загальний фонд виконаний на 104,0%, спеціальний фонд – 128,3%, бюджет розвитку – 162,8%.

 

Доходна частина бюджету (без врахування міжбюджетних трансфертів) виконана на 118,3%. При плані 108,9 млн. грн., фактично надійшло 128,9 млн. грн.

 

До загального фонду бюджету району надійшло 389,4 млн. грн., що становить 104,0% до планових показників та 141,7% до надходжень минулого року. В порівнянні з минулим роком до бюджету надійшло на 114,6 млн. грн. більше. Понад затверджені показники надійшло 15,0 млн. грн. доходів.

 

Районний бюджет, при фактичному надходженні 73,8 млн. грн. та планових показниках 61,2 млн. грн. виконаний на 120,6%.

 

Виконання планових показників забезпечено по всім джерелам доходів загального фонду.

 

Всі 24 місцеві бюджети району отримали понадпланові надходження.

 

Видатки зведеного бюджету району по загальному та спеціальному фондах за 2017 рік склали 387,2 млн. грн. або 95,0 % до затвердженого плану, в тому числі видатки загального фонду бюджету 335,5 млн. грн., або 97,0 %, видатки спеціального фонду – 51,7 млн. грн., або 84,1 %. Видатки загального фонду бюджету збільшилися проти 2016 року на 102,5 млн. грн., спеціального на 17,7 млн. грн.

 

Кошти, що надійшли до зведеного бюджету району  спрямовувались в першочерговому порядку на захищені статті видатків.

 

Платежі через єдиний казначейський рахунок у 2017 році проходили своєчасно. Позики не оформлялися, кошти на рахунках в більшості місцевих рад району були.

 

Основним питанням при виконанні бюджету було дотримання вимог статті 77 Бюджетного кодексу України щодо стовідсоткового забезпечення в повному обсязі потреби в асигнуваннях на оплату праці працівників бюджетних установ та на проведення розрахунків за енергоносії. Незабезпеченість, яка існує протягом багатьох років у зв’язку із значною розгалуженістю бюджетних установ, до кінця 2017 року було ліквідовано за рахунок: оптимізації видатків, стабілізаційної дотації з обласного бюджету, додаткових коштів медичної субвенцій, спрямування вільного залику коштів та перевиконання доходної частини бюджету.

 

Станом на 1 січня 2018 року заборгованість по заробітній платі працівникам бюджетних установ відсутня. Забезпечена проплата за спожиті бюджетною сферою енергоносії.

 

Начальникфінансового управління                                                           О.Ф.Ковальов

 

Що потрібно знати про додаткову оплачувану відпустку окремим категоріям ветеранів війни

Додаткова оплачувана відпустка окремим категоріям ветеранів війни належить до порівняно нових видів відпусток. Тому й запитань виникає чимало: на підставі яких документів її надавати, чи мають на неї право сумісники, чи продовжувати таку відпустку в разі хвороби, чи виплачувати за неї компенсацію при звільненні?

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання