Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Виступи в ЗМІ

Контрактна служба

Незважаючи на важкі економічні умови, вперше в історії нашої держави грошове забезпечення військовослужбовців за контрактом з 1 січня 2016 року більше середньої зарплати в цілому по Україні.
У даний час комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань здійснюється за змішаним принципом. Тобто частина війська комплектується військовослужбовцями строкової служби, а інша військовослужбовцями контрактної служби.
На військову службу за контрактом приймаються громадяни призовного віку, які мають повну загальну середню, професійно-технічну або вищу освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, від 18 до 60 років, з відповідним станом здоров’я та які пройшли професійно-психологічний відбір.

Детальніше...

 

Наркотикам - ні! Обирай життя!

У наші дні наркоманія – це надто поширена проблема, яка в будь-якому випадку призводить до трагічних наслідків. Про неї говорять у всьому світі, з нею пов’язують зростання злочинності і збільшення транспортних аварій та інших нещасних випадків.
Наркоманія в Україні, на думку спеціалістів, давно набула вигляду епідемії. Не існує ні “важких”, ні “легких” наркотиків, а залежність може викликати навіть одна спроба чи затяжка. Виліковується лише 4% залежних. Це не мало, але й не багато. Наркотики забирають 40-50 років життя.
Щоденно у світі від наркоманії помирає 329 людей. Щороку кількість жертв становить 120 тисяч. У цій жахливій світовій статистиці Україна проходить окремим абзацом. Кількість наркоманів у країні збільшується на 5-10% щорічно. За деякими даними з 46 млн. жителів - майже півтора мільйона вживають наркотики.

Детальніше...

 

Правова освіта як запорука розвитку громадянського суспільства

Подолання деформації правової свідомості та створення умов для підвищення рівня правової культури населення, активної і свідомої участі громадян у здійсненні реформи є сьогодні першочерговим завданням суспільства і держави на шляху розбудови в Україні громадянського суспільства і правової держави.
Проблема розбудови громадянського суспільства, демократичної правової держави є безпосередньо пов'язаною із розвитком правової свідомості і правової культури. Саме правова культура та правове виховання населення є соціальною гарантією дії верховенства правового закону в суспільстві.

Детальніше...

 

Довідка про хід виконання Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"

На обліку в управлінні соціального захисту населення Богодухівської райдержадміністрації станом на 01.04.2016 знаходиться 453 особи, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, з них:
Ліквідатори - І категорія - 89
- ІІ категорія - 69
- ІІІ категорія - 48
Всього - 206

Детальніше...

 

Проведення комплексу весняних польових робіт у 2016 році сільськогосподарськими підприємствами району

З метою забезпечення організаційно-технологічних заходів проведення комплексу весняно-польових робіт у 2016 році управлінням агропромислового розвитку розроблено план проведення посіву, обробітку ґрунту та догляду за рослинами у весняний період.
В обробітку господарств всіх категорій в 2016 році буде використовуватись 77122 га ріллі.
З осені 2015 року закладено базу під урожай нинішнього року. Проведено підготовку зябу на площі 48,6 тис.га, при цьому внесено мінеральних добрив 2,3 тис.тонн (у перерахунку на діючу речовину становить 118 кг д.р. на гектар, що на 8 кг більше в порівнянні з минулим роком), з них 1,3 тис.тонн внесено під посів озимих культур.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання