Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Виступи в ЗМІ

Виконання військового обов’язку у запасі

     У запас Збройних Сил України та інших військових формувань зараховуються громадяни України, придатні за станом здоров'я до проходження військової служби в мирний або воєнний час і які не досягли граничного віку перебування в запасі. Вони перебувають на військовому обліку в районних (міських) військових комісаріатах та відповідних органах інших військових формувань.
     Відповідно до внесених змін до статті 28 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» збільшено граничний вік перебування у запасі для рядового, сержантського, старшинського складу до 60 років, для молодшого та старшого офіцерського складу – до 60 років, а для вищого офіцерського складу – до 65 років.
     У зв'язку з цим військовозобов'язані у відставці — громадяни України, які зняті з військового обліку за віком, можуть звернутися до Богодухівського об'єднаного міського військового комісаріату за адресою: м. Богодухів, вул. Пушкіна, 34 для вирішення питання поновлення на військовому обліку.

Завідувач сектора оборонної, мобілізаційної
та режимно-секретної роботи апарату
райдержадміністрації                                         В.О.Масюк

 

Державні закупівлі в системі ProZorro

     З початку 2016 року закупівля товарів, робіт та послуг за бюджетні кошти структурними підрозділами районної державної адміністрації здійснювалася шляхом електронних закупівель в системі ProZorro.
     А з 01 серпня 2016 року відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» до електронних закупівель приєдналися органи місцевого самоврядування, заклади охорони здоров’я та комунальні підприємства району.
     Впровадження даної системи підвищує ефективність закупівель так, як участь у торгах може взяти будь-яка юридична особа, фізична особа-підприємець, або фізична особа, якій дозволено брати участь у державних закупівлях.
     Закупівля через систему прозоро для установ нашого району дала можливість зекономити 2579,3 тис. грн., які було спрямовано на вирішення нагальних проблем територіальних громад.

Начальник відділу економічного
розвитку і торгівлі районної
державної адміністрації                             І.П.Телешенко

 

Про виконання бюджету Богодухівського району за 2016 рік

     За 2016 рік зведений бюджет Богодухівського району по доходах виконаний на 103,2% до затверджених показників, при плані доходів 291,7 млн. грн., фактично надійшло 301,2 млн. грн. При цьому загальний фонд виконаний на 102,5%, спеціальний фонд – 117,4%, бюджет розвитку – 114,7%.
     Доходна частина бюджету (без врахування міжбюджетних трансфертів) виконана на 122,5%. При плані 71,1 млн. грн., фактично надійшло 87,1 млн. грн.
     До загального фонду бюджету району надійшло 283,7 млн. грн., що становить 102,5% до планових показників та 142,0% до надходжень минулого року. В порівнянні з минулим роком до бюджету надійшло на 83,9 млн. грн. більше. Понад затверджені показники надійшло 6,9 млн. грн. доходів.
     Районний бюджет, при фактичному надходженні 42,8 млн. грн. та планових показниках 37,2 млн. грн. виконаний на 115,2%.
     Виконання планових показників забезпечено по всім джерелам доходів загального фонду.
     Всі 24 місцеві бюджети району отримали понадпланові надходження.
     Видатки зведеного бюджету району по загальному та спеціальному фондах за 2016 рік склали 267,0 млн. грн. або 94,3 % до затвердженого плану, в тому числі видатки загального фонду бюджету 233,0 млн. грн., або 96,8 %, видатки спеціального фонду – 34,0 млн. грн., або 80,0 %. Видатки загального фонду бюджету збільшилися проти 2015 року на 47,4 млн. грн., спеціального на 17,4 млн. грн.
     Кошти, що надійшли до зведеного бюджету району спрямовувались в першочерговому порядку на захищені статті видатків.
     Платежі через єдиний казначейський рахунок у 2016 році проходили своєчасно. Позики не оформлялися, кошти на рахунках в більшості місцевих рад району були.
     Основним питанням при виконанні бюджету було дотримання вимог статті 77 Бюджетного кодексу України щодо стовідсоткового забезпечення в повному обсязі потреби в асигнуваннях на оплату праці працівників бюджетних установ та на проведення розрахунків за енергоносії. Незабезпеченість, яка існує протягом багатьох років у зв’язку із значною розгалуженістю бюджетних установ, до кінця 2016 року було ліквідовано за рахунок: оптимізації видатків, стабілізаційної дотації з обласного бюджету, додаткових коштів освітньої та медичної субвенцій, спрямування вільного залику коштів та перевиконання доходної частини бюджету.
     Станом на 1 січня 2017 року заборгованість по заробітній платі працівникам бюджетних установ відсутня. Забезпечена проплата за спожиті бюджетною сферою енергоносії.


Начальник фінансового управління                                             О.Ф.Ковальов

 

Н А К А З № 90 від 09.12.2016 року "Про приписку громадян до призовних дільниць"

Н А К А З № 90 від 09.12.2016 року "Про приписку громадян до призовних дільниць"
 

Виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» в районній державній адміністрації

     Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", який набрав чинності у травні 2011 року районною державною адміністрацією здійснюється систематична робота щодо забезпечення права кожного громадянина на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання