Богодухівщина  -  Богом дана земля

Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Новини Центру надання адміністративних послуг

До відома громадян

З метою належного виконання пункту 9 розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.06.2017 № 394-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку системи електронних послуг в Україні на 2017–2018 роки» щодо сприяння розвитку каналів доступу до електронних послуг шляхом створення спеціальних автоматизованих пунктів доступу до електронних послуг у центрах надання адміністративних послуг та підвищення

Детальніше...

 

Вклеювання фотографій до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку

Підстави для отримання послуги
    Досягнення 25- або 45-річного віку.
    Як отримати послугу:
    звернутися до територіального підрозділу ДМС України за зареєстрованим місцем проживання або до відповідного центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Детальніше...

 

Реєстрація місця проживання дітей молодше 14 років

Процедура реєстрації малолітніх дітей аналогічна процесу реєстрації місця проживання повнолітніх громадян, проте має ряд юридичних особливостей. Зокрема, реєстрація дитини до 14 років може бути здійснена виключно за місцем реєстрації одного з батьків. Згода власника житла для цього не потрібна.

Детальніше...

 

Реєстрація місця проживання дорослих і дітей старше 14 років

Порядок реєстрації місця проживання в Україні передбачає особисте звернення до органу реєстрації або ЦНАП. Оскільки дитина, яка досягла 14 років, може самостійно обирати собі місце проживання, при подачі документів на прописку її присутність обов’язкова.

Детальніше...

 

Витяг з кадастру (ДЗК). Порядок отримання у 2018 році

Витяг з кадастру (ДЗК) – це документ, що підтверджує внесення даних земельної ділянки до державного земельного кадастру. Витяг з кадастру – це також одна з форм надання державним кадастровим реєстратором відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Детальніше...

 

Центр надання адміністративних послуг інформує

    Адміністратори відділу з питань надання адміністративних послуг Богодухівської районної державної адміністрації пройшли онлайн-курс «Єдині вимоги (стандарт) до якості обслуговування відвідувачів ЦНАП» та отримали відповідні сертифікати.
    Основною метою онлайн-курсу є формування нової практики спілкування й взаємодії з громадянами, і підвищення рівня довіри громадян до дій представників влади.
 

ПРО ВИМОГИ ДО ПАСПОРТА ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ У ФОРМІ КНИЖЕЧКИ

    Із урахуванням вимог чинного законодавства, алгоритм огляду паспорта громадянина України, повинен відповідати наступним вимогам:
    1. Перевірка відповідності його загальним вимогам: зовнішньому вигляду, розміру, структурі матеріалу; відсутність дефектів на сторінках паспорту: підчисток, потертостей, плям в місцях розташування тексту.
    2. Огляд перфорування серійного номера паспорта (отвори мають бути чіткими та співпадати при їх огляді напроти світла).
    3. Перевірка: наявності фотографій, відповідності їх розміру та розташуванню, наявності на фотографіях рельєфного відбитка печаток; відсутність ознак переклеювання фотографій: ушкоджень поверхні бланка документа, незбігу тексту та зрушення між частинами, відтиску печатки на фотографії і бланку документа; відповідність органу видачі паспорту: компетенція органу видачі, територіальна відповідність реєстрації громадянина; текстової частини щодо відповідності стилю викладу.
    4. Відповідність змісту печаток і штампів.
    5. Огляд паспорта на просвіт (наявність водяних знаків та правильність їх розміщення; відсутності слідів механічної підчистки тексту або витравлювання тексту).
    У разі, якщо паспорт громадянина України не відповідає вищезазначеним вимогам, він підлягає обміну.
 

До уваги сільських, селищних та міської рад району! Основні вимоги до заповнення відомостей про реєстрацію/ зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб

1. Назва відомостей про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб обов’язково повинна містити назву сільської (селищної, міської) ради, назву району та період, за який надається інформація.

Детальніше...

 

Спільний прийом громадян в центрі надання адміністративних послуг

23 січня в рамках проекту «Я маю право!» згідно з підписаним меморандумом про співпрацю в приміщенні центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації в.о. директора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дмитром Перепелицею спільно з начальником відділу з питань надання адміністративних послуг Ольгою Кириченко проведено спільний прийом громадян.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Квітень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Корисні посилання