Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

У Богодухові відбувся передноворічний ярмарок

Святковий настрій, позитивні емоції, та продукція за доступними цінами – все це змогли відчути ті, хто відвідав передноворічний ярмарок, що відбувся 26 грудня на центральній площі м. Богодухова.
За доступними цінами всі бажаючі могли придбати сільськогосподарську продукцію та продовольчі товари.

Детальніше...

 

Відбувся семінар-нарада з сільськими, селищними, міським головами

26 грудня о 09 годині в малій залі районної державної адміністрації під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Іванової Л.М. відбувся семінар-нарада сільських, селищних, міським голів.
Під час наради були розглянуті питання: «Правове врегулювання земельних відносин», «Про дотримання Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень», «Про розвиток малого підприємництва в сільській місцевості», «Про стан реалізації на території району програми «Шкільний автобус» на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24 лютого 2011 року (У сесія УІ скликання)» та «Про факти притягнення до відповідальності за корупційні правопорушення посадових осіб органів місцевого самоврядування району».

 

Нарада відділу ведення Державного реєстру виборців з підведення підсумків роботи за 2014 рік

Сьогодні, 25 грудня о 9:00 годині в малій залі засідань районної державної адміністрації Костенко Антоніною Михайлівною, начальником відділу ведення Державного реєстру виборців, проведена нарада з питання підбиття підсумків роботи відділу у 2014 році. На нараді були присутні представники Богодухівського сектору ГУДМС України в Харківській області, відділу ВДРАЦС Богодухівського РУЮ, територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Богодухівської районної державної адміністрації, управління соціального захисту населення (відповідальний з ведення обліку бездомних осіб), а також відповідальні особи виконкомів місцевих рад району по взаємодії з відділом ведення Державного реєстру виборців.

Детальніше...

 

Удосконалення системи заходів щодо захисту життя, здоров’я, честі та гідності особи, її майна від злочинних посягань - основне завдання правоохоронних та державних органів влади

25 грудня відбулося засідання Ради протидії злочинності і корупції при районній державній адміністрації з питання щодо стану виконання заходів комплексної Програми профілактики правопорушень у Богодухівському районні на 2011-2015 роки, затверджених рішенням районної ради від 29 квітня 2011 року (VI сесія VI скликання) в частині проведення роботи щодо захисту життя, здоров’я, честі та гідності особи, її майна від злочинних посягань.

Детальніше...

 

Проведено засідання ради по роботі з кадрами при районній державній адміністрації

25 грудня 2014 року відбулося чергове засідання ради по роботі з кадрами при районній державній адміністрації.
Відкрила засідання Іванова Лілія Миколаївна, керівник апарату районної державної адміністрації, голова ради, яка доповіла присутнім про виконання комплексного плану роботи з кадрами районної державної адміністрації на 2014 рік та основні напрями кадрової роботи у 2015 році.

Детальніше...

 

Вітаємо колегу із почесною нагородою

Богодухівська райдержадміністрація щиро вітає начальника архівного відділу райдержадміністрації Дручинську І.В. із заслуженою нагородою.
24 грудня з нагоди Дня працівників архівних установ Ірина Володимирівна нагороджена Почесною грамотою обласної державної адміністрації.
Нагорода вручена за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у розвиток архівної справи.
Шановна Ірино Володимирівно!
Бажаємо Вам творчої наснаги та успіхів у подальшій діяльності. Нехай надійним помічником у роботі для Вас залишається Ваш енергійний, цілеспрямований, кваліфікований колектив.

 

Прокуратура на варті трудових прав громадян

Прокурор Богодухівського району Віктор Прудніков повідомив, що діючим законодавством України, перш за все Конституцією, закладено основні принципи та гарантії трудових прав та свобод громадян, а саме: право на працю, яке включає до себе можливість заробляти собі на життя працею, яку громадянин вільно обирає або на яку добровільно погоджується, право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату не нижчу визначеної законом. Окрім Конституції, іншими нормативними актами Кодексом законів про працю та Законом України «Про оплату праці», визначені певні умови, обмеження яких повинні дотримуватися роботодавці, не залежно від форми власності, в своїх стосунках з найманими робітниками. Це й використання праці жінок, праці неповнолітніх, зміна умов праці, забезпечення соціальних гарантій робітників.

Детальніше...

 

Вплив міграційної сфери на розвиток та стабільність громадянського суспільства був і залишається значним

Акцентувала під час засідання колегії райдержадміністрації завідувач Богодухівського районного сектора Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області Жученко Т.Д.
Богодухівським районним сектором Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області за 3 роки зареєстровано постійне місце проживання 1500 громадян.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Листопад 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання