Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Курс на євростандарти для України є незмінним - Президент

Президент України Віктор Янукович наголошує, що Україна продовжуватиме курс на євроінтеграцію.
«Ми будемо йти своїм шляхом, ми будемо робити все, щоб Україна ставала економічно міцнішою, сильнішою», - сказав Глава держави в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.
За його словами, Україна визначилася щодо підписання Угоди з Європейським Союзом. Водночас, підкреслив Глава держави, все, що стосується умов, є принциповим питанням і все повинно відбуватися в інтересах українського народу.
«Щоб країна була конкурентоспроможною. Як тільки ми вийдемо на той рівень, який нам буде комфортним, і коли він буде відповідати нашим інтересам, коли ми домовимось на нормальних умовах, тоді будемо вести розмову про підписання. Коли це буде? Швидко чи не дуже швидко. Час покаже. Я хочу, щоб цей час був якомога скоріше», - підкреслив Президент.

Детальніше...

 

Вимоги МВФ щодо підняття тарифів для населення є неприйнятними - Віктор Янукович

Президент України Віктор Янукович наголошує, що вимоги Міжнародного валютного фонду щодо підняття тарифів на житлово-комунальні послуги для населення є неприйнятними.
Під час інтерв’ю журналістам українських телеканалів Віктор Янукович розповів, що протягом останніх трьох років представники Європейського Союзу проголошували умовою надання Україні технічної допомоги в розмірі 610 млн. євро підписання угоди з МВФ щодо надання Україні кредиту на умовах цієї організації.

Детальніше...

 

В основі державних рішень мають бути національні інтереси України - Глава держави

В основі ухвалення будь-яких державних рішень, зокрема у зовнішній політиці, мають бути національні інтереси України, наголошує Президент Віктор Янукович.
«Головні чинники - це наші українські інтереси. В основу прийняття будь-яких рішень ми завжди ставимо, і я особисто буду ставити тільки інтереси України, національні інтереси», - сказав Глава держави в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

Детальніше...

 

Участь у Вільнюському саміті залишається у графіку Президента

Президент України Віктор Янукович братиме участь у Саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі 28-29 листопада.
«На сьогодні поки не змінюються плани. Я неодноразово казав, що збираюсь їхати до Вільнюса», - сказав Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.
За словами Глави держави, на шляху євроінтеграції для України головним є захист національних інтересів.

Детальніше...

 

Коли слова не розходяться з ділом

26 листопада Петропавлівський сільський голова Стойчик В.М. звітував перед територіальною громадою про проведену роботу.
Звіт відбувся за участю першого заступника голови районної державної адміністрації О.В. Сизоненко.
Як наголосив у ході виступу сільський голова, робота виконкому є злагодженою, що дає змогу на високому рівні проводити місцеві заходи, розвивати соціальну інфраструктуру, допомагати кожному жителю у вирішенні проблемних питань.

Детальніше...

 

Президент країни зумів поламати стереотипне ставлення до нас. Михайло Добкін

Українські фахівці продовжують роботу над Угодою про асоціацію між Україною та Європейським союзом. Про це повідомив у ході зустрічі з представниками всеукраїнських ЗМІ у форматі «Чай з губернатором» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...

 

Наше майбутнє в єдиній європейській сім'ї. Михайло Добкін

Про це сьогодні в ході зустрічі з кореспондентами центральних телеканалів і національних інтернет-агентств у форматі «Чай з губернатором» сказав голова облдержадміністрації Михайло Добкін.
«Договір про асоціацію з Європейським союзом складається з 1766 сторінок. Я повністю не знайомий з цим документом, точно також з ним не знайомі і ті, хто сьогодні говорить, що ми без цього документа не зможемо жити. Я не буду вас переконувати, висловлювати свою точку зору щодо того, де нам буде краще - в ЄС чи в союзі з Росією. Скрізь є свої переваги і недоліки. Але тільки політично, не вдаючись у економічні проблеми, підписати цей документ однозначно не можна. На моїй пам'яті ми два рази проходили щось подібне. Перший раз, коли був підписаний договір про вступ до ВТО, другий - газовий контракт. Цей документ ще більш складний для нас, ніж газовий контракт або вступ до ВТО. Цей документ повністю змінює звичайний уклад нашого життя. Якщо його уважно прочитати і порахувати, які у нас є економічні ризики, і зваживши всі за та проти, напевно, складно буде зробити однозначний вибір», - сказав Михайло Добкін.

Детальніше...

 

Україна між двома союзами. думка харківського політолога

Стратегічний напрямок України визначений доволі давно. Він зазначений у законі про засади зовнішньої та внутрішньої політики, який був прийнятий у липні 2010 року.
У законі чітко сказано, що Україна має прагнення до євроінтеграції, є демократичною державою та докладає зусилля задля розбудови себе в сім’ї європейських народів, коментує харківський політолог Юлія Біденко.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Липень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Корисні посилання