Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Підбито підсумки роботи за серпень

9 вересня поточного року відбулася галузева нарада у першого заступника голови районної державної адміністрації Яцюк В.Б. щодо діяльності галузі культури району за серпень місяць.
У нараді взяли участь завідувач сектора культури районної державної адміністрації Волошко А.М. та керівники закладів культури районної комунальної власності, які доповіли про стан справ у галузі культури. Так, директор районного будинку культури Церковна Н.Г. доповіла, що працівниками закладу було підготовлено і проведено заходи з нагоди 71-ї річниці визволення міста Богодухова від фашистських загарбників, державні та народознавчі свята.

Детальніше...

 

Народний Рух України – історія, спадщина, постаті

Під такою назвою в читальній залі районної центральної бібліотеки з початку вересня розгорнуто книжкову виставку з нагоди 25-ої річниці створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову».
До уваги читачів представлені ілюстративні матеріали про діяльність цієї організації та відомих представників Народного Руху України - державних і політичних діячів, учених, письменників, діячів культури.

Детальніше...

 

Робота соціальної сфери району направлена на здійснення конкретних заходів

Про це 9 вересня було наголошено під час наради у першого заступника голови районної державної адміністрації Яцюк В.Б. щодо діяльності галузі соціального захисту, пенсійного реформування та ринку праці протягом серпня 2014 року.

Детальніше...

 

Суспільство проти корупції

Сьогодні в районній державній адміністрації відбулася «пряма лінія» з завідувачем сектора з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації на тему:«Суспільство проти корупції».
Під час «прямої лінії» до Ірини Олександрівни звернулися мешканці району з актуальних питань сьогодення щодо протидії та виявлення корупції.

Детальніше...

 

Створення нових робочих місць – актуальне питання сьогодення

3 вересня відбулася нарада на виконання доручення першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Райніна І.Л. за підсумками наради від 22.08.2014 року з питання «Про шляхи впливу на обсяги створення нових робочих місць в умовах їх обліку за новою методикою, затвердженою наказом Мінсоцполітики від 23.09.2013 року №611, у тому числі при реалізації державних цільових програм та інфраструктурних проектів».

Детальніше...

 

У державі, що будується на демократичних засадах, виховання дитини стає справою всього суспільства, яке має створити для цього всі реальні умови

Акцентувала начальник відділу освіти Безмінова І.Г., виступаючи під час апаратної наради у голови райдержадміністрації з питання «Про шляхи забезпечення якісної реалізації змісту дошкільної освіти в районі».
У 2014/2015 навчальному році дошкільну освіту здобуватимуть у 14 дошкільних навчальних закладах та 5 навчально-виховних комплексах «загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад» близько 960 дітей віком від 1 до 6 (7) років. Це на 2 заклади та на 32 дитини більше, ніж на даний проміжок часу минулого року.

Детальніше...

 

Громадські роботи є видом суспільно корисних оплачуваних робіт в інтересах територіальної громади

Зауважила під час апаратної наради у голови райдержадміністрації директор районного центру зайнятості Лещенко Н.В., виступаючи з питання щодо стану виділення та використання коштів місцевих бюджетів для організації та проведення громадських робіт у Богодухівському районі.
Фінансування організації громадських робіт здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів, роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел.

Детальніше...

 

Результат перевершив очікуване

Підкреслив під час свого виступу на апаратній нараді у голови райдержадміністрації начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Адаменко М.Г.
Так, сільськогосподарськими підприємствами району при очікуваному валовому зборі ранніх зернових і зернобобових культур 63,9 тис.тонн зібрано 100,5 тис.тонн зерна та отримано урожайність з 1 гектара 45,9 центнерів при запланованій 26,5 ц/га

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Жовтень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання