Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Про хід виконання Указу Президента України від 14 січня 2015 року №15/2015 «Про часткову мобілізацію»

Доповів на апаратній нараді у голови райдержадміністрації завідувач сектора оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації М.М.Шепель.
Відповідно до Указу Президента України від 14 січня 2015 року №15/2015 «Про часткову мобілізацію» головою районної державної адміністрації видано розпорядження від 23 січня 2015 року №14 «Про часткову мобілізацію в районі».
Розпорядженням голови районної державної адміністрації, зокрема, рекомендовано міському, селищним та сільським головам, керівникам підприємств, установ та організацій району незалежно від форм власності та підпорядкування, забезпечити своєчасне оповіщення і прибуття громадян, які призиваються на військову службу, прибуття техніки на збірні пункти району у встановлені Богодухівським об’єднаним міським військовим комісаріатом терміни.

Детальніше...

 

Про підсумки затвердження місцевих бюджетів району на 2015 рік

Проінформувала під час апаратної наради у голови райдержадміністрації заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації О.О.Нежид.
29 грудня 2014 року Верховної Радою України прийнятий Закон України «Про Державний бюджет України на 2015 рік».
Після офіційного його опублікування 31 грудня 2014 року розпочався процес затвердження місцевих бюджетів.
Районний бюджет прийнятий 16 січня 2015 року і в термін, визначений законодавством, до 30 січня 2015 року затверджені міський, 2 селищних і 20 сільських бюджети.

Детальніше...

 

Про хід проходження осінньо-зимового періоду та стан розрахунків за житлово-комунальні послуги, енергоносії

Ознайомила всіх присутніх на апаратній нараді у голови райдержадміністрації 04 лютого головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації О.В.Вірич.
Як доповіла Ольга Вікторівна, станом на 01 лютого 2015 року всі об’єкти соціальної сфери опалюються 100% (28 шкіл, 14 дитячих садків, 51 лікарняний заклад). Також опалюються 66 закладів культури.
Безперебійно опалюються 8 котелень із запланованих 8 та всі топкові.
Заклади освіти та охорони здоровۥя забезпечені вугіллям в повному обсязі.

Детальніше...

 

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки на надзвичайних ситуацій

02 лютого 2015 року об 11.00 годині у районній державній адміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглядалися питання «Про проведення штабного навчання органів управління, сил та засобів районної ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту України» та «Про надзвичайну подію, яка склалася в результаті забруднення річки Мерло речовиною невстановленого походження».

Детальніше...

 

Постійна увага керівництва до проблем громадян

Сьогодні, відповідно до графіку прийому громадян в Богодухівській районній державній адміністрації, провів особистий прийом голова районної державної адміністрації Сластін О.П.
До Олександра Петровича звернулися громадяни за допомогою у вирішенні питань різного характеру.
Для оперативного вирішення звернень та надання більш точної відповіді на прийом були запрошені керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, до компетенції яких відносяться дані питання.
За результатами особистого прийому, головою районної державної адміністрації видані доручення щодо вивчення ситуації та сприяння у вирішенні проблем заявників.

 

Своєчасне проведення мобілізаційних людських і транспортних ресурсів – запорука задоволення потреб Збройних Сил України

З метою якісної підготовки та проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів для задоволення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань на території Богодухівського району 03 лютого відбулася робоча нарада у голови районної державної адміністрації з організації виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 30 січня 2015 року №51 «Про проведення невідкладних заходів з питань організації підготовки та проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території області».

Детальніше...

 

Нехай добро повертається сторицею…

Не залишилися осторонь допомоги військовим і прихожани Свято -Троїцького храму, що у селищі Гути. Настоятель храму о.Ростислав говорить: «В наш складний час залишатися байдужими до ситуації, що склалася, просто не можливо. В скрутні для України часи християни повинні згуртовуватися та допомагати тим, хто цього найбільше потребує. Хочеться хоча б чимось допомогти бійцям в зоні АТО, тому гутяни зібрали продукти, які ми передали волонтерам». Велика і щира вдячність сім’ям підприємців Лобойко, Коробки та всім жителям селища Гути, які відгукнулись на заклик про допомогу. Нехай ваше добро, шановні благодійники, повернеться до вас сторицею!

 

Допоможемо армії

Шановні земляки!

Наші воїни, які захищають нас і нашу Батьківщину, потребують нашої з вами допомоги. Їм потрібні теплі речі, білизна, засоби гігієни та інше.
Не залишайтеся байдужими. Тільки разом ми переможемо.
Телефонуйте: 3-47-88, моб. 066 126 02 92, або звертайтесь за адресою:
вул. Шевченка, буд. 6 (офіс Богодухівської РПО «Батьківщина», за будівлею старого універмагу).

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання