Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Промислові підприємства Харківщини готові допомогти в забезпеченні порядку в регіоні

У ході позачергового засідання сесії Харківської обласної ради генеральний директор ВАТ «Турбоатом» Віктор Суботін заявив, що підприємство працює в напруженому режимі, у три зміни без вихідних, і колектив не допустить, щоб була дестабілізація на підприємстві.

Детальніше...

 

У закликах до загальнонаціонального страйку немає сенсу і логіки

Про це сьогодні в ході позачергового засідання харківської обласної ради розповів голова ХОДА Михайло Добкін. Він підкреслив, що сьогодні опозиція вимагає загальнонаціонального страйку, але Харківщина не приєднається до нього.
«Ми забезпечували і забезпечуємо безперебійну роботу всіх об'єктів життєзабезпечення нашого регіону. Ми проводимо опалювальний сезон, працюють школи, дитячі садки, лікарні, промислові підприємства, транспорт. Ми не приєднаємося до цього страйку. У ньому немає сенсу і логіки», - сказав Михайло Добкін.

Детальніше...

 

Люди мають право мирним способом висловлювати своє ставлення до тих чи інших подій в нашій державі. Михайло Добкін

«Мирні акції, звичайно ж, мають місце бути. Згідно з нашою Конституцією і нашими законам люди мають право мирним способом висловлювати своє ставлення до тих чи інших подій, які відбуваються в нашій державі. Президент України Віктор Янукович неодноразово підкреслював, що поважає думку і право людей на мирні зібрання. Проти жодного мирного зібрання, за винятком цього нещасного випадку в Києві, не була і не буде піднята рука правоохоронної системи», - сказав у ході позачергового засідання сесії Харківської обласної ради голова ХОДА Михайло Добкін.

Джерело: Харківська ОДА

 

Ми не допустимо порушення конституційного ладу. Сергій Чернов

Голова Харківської обласної ради в ході засідання позачергової сесії зазначив, що політикани, які вивели людей на вулиці, не можуть контролювати як себе, так і велику кількість людей на площі.
«Вони закликають до ескалації, порушення конституційного ладу, всеукраїнського страйку. Людей використовують наосліп, вони не зможуть взяти на себе відповідальності, якщо завтра зупиняться підприємства. Ми не допустимо, щоб подібне повторилося на Харківщині. Ми не допустимо, щоб у Харкові порушувалася робота державних установ, комунальних підприємств, щоб люди не могли доїхати на роботу», - підкреслив Сергій Чернов.

Джерело: Харківська ОДА

 

Можливості для спокійного діалогу не вичерпані. Михайло Добкін

Про це сьогодні в ході позачергового засідання сесії Харківської обласної ради заявив голова Харківської ОДА Михайло Добкін.
«Сьогодні в цьому залі проходить не просто сесія. Сьогодні в цьому залі відбувається подія, яка дуже важлива для нашого суспільства. Люди повинні отримати чіткий сигнал від тих, хто взяв на себе відповідальність за все, що відбувається в нашому регіоні, що в Україні є не тільки Київ, в Україні є не тільки західні області. В Україні є такі регіони як Харківська, Донецька, Дніпропетровська, Луганська області, Крим, де жалюгідні спроби розхитати ситуацію повністю провалюються. Якщо ми сьогодні не зупинимо процес ескалації протистояння в нашому суспільстві, якщо сьогодні ті деструктивні сили, які ведуть наше суспільство своїми закликами до громадянської війни, до протистояння в нашому суспільстві, ми, на жаль, отримаємо розкол нашої держави рівно по Дніпру. У праві ми допустити це? Я вважаю, що ні. Я вважаю, що в суспільстві не вичерпані всі можливості для спокійного діалогу і для того, щоб відокремити тих, хто знімає для себе вершки з того, що відбувається сьогодні в Києві, і тих, хто втягнутий в це протистояння, приходячи на площі виключно для участі в мирних акціях», - сказав Михайло Добкін.

Джерело: Харківська ОДА

 

Атестація державних службовців районної державної адміністрації – оцінювання ефективності виконання ними службових обов’язків, ділових та професійних якостей, відповідальності за доручену справу

Вона проходить у районній державній адміністрації з 25 по 9 грудня 2013 року. Атестації підлягають 85 державних службовців, з них в апараті районної державної адміністрації – 44 працівники, в управліннях: соціального захисту населення – 26 осіб, фінансовому – 8, агропромислового розвитку – 7.
Її мета – підвищення ефективності діяльності державних службовців та відповідальності за доручену справу. Під час атестації членами атестаційної комісії задаються різноманітні питання, що стосуються виконання працівниками покладених на них обов’язків і завдань, їх ділової кваліфікації, рівня знань і навичок.

Детальніше...

 

Украина займет достойное место среди европейских стран

В ходе митинга на площади Свободы народный депутат Украины Евгений Мураев, обращаясь к присутствующим, сказал, что впервые за 22 года независимости Украины во главе страны стоит сильный Президент и надежное и патриотичное правительство, которые отвечают за свой народ и заботятся о его будущем.

Детальніше...

 

На митинге принята резолюция в поддержку евроинтеграции Украины

Сегодня в ходе митинга на площади Свободы была принята резолюция в поддержку евроинтеграции Украины и действий Президента Украины Виктора Януковича. Михаил Добкин, обращаясь к собравшимся на митинг, подчеркнул, что отсрочка в подписании Соглашения об ассоциации с Евросоюзом – не отказ от амбициозной цели, а мудрое, хоть и вынужденное, решение государства, продиктованное исключительно национальными интересами.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання