Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Відповіді на запитання "прямих" та "гарячих" ліній

"Пряма лінія" з начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Галілей З.М.

В останній день вересня, в день великого православного свята, Дня святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, Україна відзначає День усиновлення. Віра, Надія і Любов, які уособлюють головні християнські чесноти, втілюють ідеали мудрості й відкритого серця, безсумнівно, є добрими покровителями цього свята.
Напередодні Дня усиновлення 25 вересня відбулася «пряма лінія» з начальником служби у справах дітей райдержадміністрації З.М.Галілей на тему «Порядок усиновлення дитини», під час якої до редакції газети «Маяк» надійшли питання:

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з начальником відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Масалітіною Т.М.

18 вересня в редакції газети «Маяк» відбулася «пряма лінія» з начальником відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Т.М.Масалітіною.

Детальніше...

 

"Гаряча лінія" з начальником відділу освіти Повойко І.О.

Протягом серпня у відділі освіти районної державної адміністрації проходила «гаряча лінія» з начальником відділу освіти І.О.Повойко, на яку зателефонували жителі району з питань:

Детальніше...

 

"Гаряча лінія" з заступником начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Назаренко І.М.

11 серпня відбулася «пряма лінія» з заступником начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Назаренко І.М. на тему «Про проведення відпочинку звільнених у запас (демобілізованих) військовослужбовців, які брали участь в АТО»
До редакції газети «Маяк» надійшли питання, на які були надані відповіді:

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з начальником відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в Богодухівському районі Дубініною Т.І.

04 серпня відбулася «пряма лінія» з начальником відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в Богодухівському районі Т.І.Дубініною.
Тих, хто зателефонував, цікавили питання:

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайтуАрхів новин

Квітень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання