Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Відповіді на запитання "прямих" та "гарячих" ліній

"Гаряча лінія" з завідувачем сектора у справах молоді та спорту райдержадміністрації Клочко Л.В.

Протягом травня жителька Богодухівщини звернулася на «гарячу лінію» з завідувачем сектора у справах молоді та спорту райдержадміністрації Л.В.Клочко.
Її цікавило питання як отримати путівку в УДЦ «Молода гвардія»
На що Людмила Володимирівна відповіла:

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з директором районного центру зайнятості Лещенко Н.В.

09 червня під час «прямої лінії» з директором районного центру зайнятості Н.В.Лещенко надійшли питання:
1. Якими послугами служби зайнятості можуть скористатися демобілізовані особи?
Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» демобілізовані особи після реєстрації у центрі зайнятості мають право на отримання послуг з пошуку роботи, консультаційні, інформаційні та профорієнтаційні послуги, на виплату допомоги по безробіттю, участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру в період перебування на обліку в службі зайнятості, отримання допомоги по безробіттю одноразово для відкриття власної справи, проходження професійного навчання тощо.

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Масалітіною Т.М.

19 травня в редакції газети «Маяк» відбулася «пряма лінія» з начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Т.М.Масалітіною.

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з директором комунального закладу Богодухівської районної ради "Районний краєзнавчий музей" Козловським Я.В.

22 травня пройшла «пряма лінія» з директором комунального закладу Богодухівської районної ради «Районний краєзнавчий музей» Козловським Ярославом Володимировичем на тему: «Функціонування районного краєзнавчого музею як осередку збереження історико – культурної спадщини району». Тих, хто телефонував до районної газети «Маяк», цікавили питання: створення музею та його колекції, спектру пропонованих послуг, відкритих тематичних виставок.

 

"Пряма лінія" з питань соціального захисту ветеранів війни

В управлінні соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації 07 травня відбулася «пряма лінія» з питань соціального захисту ветеранів війни. Відповідала на телефоні звернення ветеранів війни начальник управління Жижирій Наталія Володимирівна.
Під час прямої телефонної лінії прозвучали питання пов’язані з проведенням виплати щорічної разової грошової допомого ветеранам війни до Дня Перемоги, правом ветеранів війни отримання субсидій на житлово-комунальні послуги та ін.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання