Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Відповіді на запитання "прямих" та "гарячих" ліній

"Пряма лінія" з завідувачем сектора з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Повойко І.О.

10 лютого відбулася «пряма лінія» з завідувачем сектора з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Повойко І.О. на тему:«Суспільство проти корупції»

Детальніше...

 

"Гаряча лінія" з завідувачем сектора з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації В.М. Божком

З 12 по 31 січня проходила «гаряча лінія» із завідувачем сектора з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації В.М. Божком. на тему «Оформлення та видача паспорта громадянина України у разі обміну замість пошкодженого, втраченого або викраденого».

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з начальником відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в Богодухівському районі Дубініною Т.І.

03 лютого під час «прямої лінії» з начальником відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в Богодухівському районі Т.І.Дубініною надійшли наступні питання:

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з першим заступником голови райдержадміністрації Яцюк В.Б.

20 січня відбулася «пряма лінія» з першим заступником голови райдержадміністрації В.Б.Яцюк на тему « Розвиток соціальної сфери району: досягнення у 2014 році і перспективи на майбутнє».
Тих, хто зателефонував на «пряму лінію», цікавили питання:

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації Корзаченко Т.В.

15 січня у редакції газети «Маяк» відбулася «пряма лінія» з директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації Корзаченко Тетяною Вікторівною.
Ті, хто зателефонував на «пряму лінію», задали питання:

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайтуАрхів новин

Квітень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання