Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Цих днів не змовкне слава…

Ні минулі роки, ні політичні бурі не зможуть стерти з нашої пам'яті безсмертний подвиг учасників Великої Вітчизняної війни. Вони мужньо витримали всі страждання і перемогли за ради миру і нашого життя.
Без сумніву, найвеличнішою і найважливішою подією для району і всієї країни стало святкування 67-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Детальніше...

 

9 травня - День Перемоги

Дорогі ветерани!
Шановні жителі міста і району!

Низько схиляємо голови перед солдатами миру і вітаємо всіх із роковинами перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Для нашого народу 9 травня - це поєднання печалі й радості. За чотири роки війни Україна заплатила за свою свободу, за право жити на своїй землі більше ніж десятьма мільйонами життів своїх синів і дочок. Це надзвичайно висока плата за мир.
Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.
Дорогі ветерани!
Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство.
Ми у вічному боргу перед вами за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили в боях за рідну землю.
Напередодні цього світлого дня бажаю ветеранам і всім жителям здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

З повагою.
Голова Богодухівської районної
державної адміністрації
В.М.Бєлий

 

Свято Останнього дзвоника на Богодухівщині

На святкування традиційного свята останнього дзвоника на Богодухівщину, який цього року пролунав для 262 одинадцятикласників, завітали гості: голова районної державної адміністрації Бєлий Володимир Миколайович та наш земляк, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, заслужений діяч науки і техніки України, народний депутат III та IV скликань, член-кореспондент національної академії медичних наук України, голова наглядової ради Харківського фармацевтичного університету Біловол Олександр Миколайович.

Детальніше...

 

Районна Спартакіада державних службовців

З метою зміцнення здоров’я державних службовців засобами фізичної культури і спорту, організації активного відпочинку, пропаганди здорового способу життя 28 квітня на стадіоні «Колос» відбулася районна спартакіада державних службовців.

Детальніше...

 

Голова районної державної адміністрації провів комплексний виїзд до Олександрівської сільської ради

27 квітня голова райдержадміністрації провів черговий комплексний виїзд до Олександрівської сільської ради.
В приміщенні Олександрівського сільського клубу відбулася зустріч голови райдержадміністрації Бєлого В.М. з жителями громади. На ній були присутні близько 40 жителів, керівники підприємств, установ та організацій району, а також депутати районної та сільської рад.

Детальніше...

 

Богодухівщина взяла участь у туристичному бієнале

26 квітня в приміщенні Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенко відбулася III виставка «Харківське туристичне бієнале», на якому була представлена і експозиція районного краєзнавчого музею, який отримав сертифікат учасника.

 

Твій біль, Україно, дзвони Чорнобиля

26 квітня біля пам’ятного знака «Жертвам Чорнобильської трагедії» відбулися заходи з нагоди 26-річниці аварії на Чорнобильській атомній станції за участю керівництва району та міста, представників підприємств, установ та організацій, учнівської молоді та безпосередньо ліквідаторів аварії.

Детальніше...

 

За конструктивну співпрацю та взаєморозуміння

Напередодні 26-ої річниці ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції на Богодухівщині в читальній залі районної центральної бібліотеки відбулося засідання «круглого столу» щодо соціального захисту ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання