Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Бюджет району по доходах виконаний на 100,1%

Як повідомив в ході спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району 28 листопада поточного року начальник фінансового управління райдержадміністрації Ковальов О.В. станом на 01 листопада 2012 року зведений бюджет Богодухівського району по доходах виконаний на 100,1% до затвержених показників, при плані доходів 116,4 млн.грн., фактично надійшло 116,5 млн.грн. При цьому загальний фонд виконаний на 99,4%, спеціальний фонд - 99,1%, бюджет розвитку - 161,6%.

Детальніше...

 

Та не погасне біль Голодомору, і свята наша пам’ять не помре

Без минулого немає майбутнього. І хоч яким жахливим воно не було, пам’ятати і поважати його ми повинні.
24 листопада на міському кладовищі, біля пам’ятного знака - Хреста жертвам Голодомору 1932-1933 років на Богодухівщині, відбулися скорботні заходи з нагоди Дня вшанування пам´яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні за участю керівництва району та міста, представників підприємств, установ та організацій, районних осередків політичних партій та громадських організацій, громадськості. Настоятель Свято-Покровського храму, протоієрей о. Стефаній відслужив панахиду за померлими під час страшної трагедії, присутні поклали квіти до пам’ятного знака та схилили голови в хвилині мовчання.

Детальніше...

 

З апаратної наради у голови районної державної адміністрації

21 листопада відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації, в ході якої було розглянуто низку питань. Зокрема, у порядку контролю було розглянуто 2 питання: про хід виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 26 квітня 2012 року №01-15/3256 за підсумками селекторної наради від 06 квітня 2012 року «Про недопущення поширення африканської чуми свиней на території Харківської області та виконання заходів щодо забезпечення епізоотичного благополуччя» та про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 жовтня 2012 року №660 «Про підсумки економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2012 року та завдання до кінця року» в частині розвитку базових галузей економіки».

Детальніше...

 

Привітали працівників сільського господарства

Недарма кажуть, що аграрний сектор економіки є базовим для України, адже разом з іншими він складає основу життя держави та добробуту її громадян. Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці селян, які знають справжню ціну хліба.

Детальніше...

 

Заступник голови районної державної адміністрації Юрченко О.В. провів зустріч з трудовим колективом ДП «Богодухівський сільськогосподарський учбово-курсовий комбінат»

14 листопада 2012 року в адміністративній будівлі ДП «Богодухівський сільськогосподарський учбово-курсовий комбінат» відбулася зустріч заступника голови Богодухівської районної державної адміністрації Юрченка О.В. з трудовим колективом підприємства.

Детальніше...

 

З апаратної наради у голови районної державної адміністрації

На черговій апаратній нараді у голови райдержадміністрації 14 листопада 2012 року було розглянуто низку питань. Зокрема, у порядку контролю було розглянуто 2 питання: про хід виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 27 березня 2012 року №01-15/2312 за підсумками селекторної наради від 02 березня 2012 року з питання «Про хід виконання доручення голови обласної державної адміністрації за підсумками проведення обласної селекторної наради 11 листопада 2012 року щодо стану виділення та використання коштів місцевих бюджетів для організації та проведення оплачуваних громадських робіт в Харківській області» та про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 жовтня 2012 року №599 «Про заходи щодо ліквідації та запобігання поширення інфекційних захворювань».

Детальніше...

 

Особисті прийоми голови: питання різні, але в більшості - вирішувані

Щоразу під час особистих прийомів голови районної державної адміністрації до нього поспішають жителі Богодухівщини як до останньої інстанції у вирішенні наболілих проблем.
І черговий виїзний особистий прийом голови, який пройшов 12 листопада для дмитрівської громади, знову довів про це. Адже цього дня до В.М.Бєлого за допомогою звернулося близько двадцяти жителів сільської ради. Численні проблеми, які потребують втручання влади, стосувалися різних тем: це і земельні питання, і питання автобусного сполучення на маршруті «Богодухів-Дмитрівка», і вуличне освітлення, і відновлення робочих місць, і питання стосовно функціонування харчоблоку Матвіївської школи…

Детальніше...

 

В районній державній адміністрації відбувся семінар щодо запобігання та протидії корупції

На виконання законів України «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про державну службу», інших нормативно-правових актів антикорупційного характеру районною державною адміністрацією вживається низка заходів щодо запобігання проявам корупції та здійснення контролю за додержання державними службовцями райдержадміністрації та посадовими особами місцевого самоврядування району вимог антикорупційного законодавства.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Грудень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання