Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

У 2013 році в будівельну сферу Харківської області планується вкласти 54 млн.грн.

У Харківській області виконуються завдання Президента України Віктора Януковича щодо розвитку будівельної галузі. У 2013 році Департаментом капітального будівництва ХОДА планується освоїти 54 млн.грн. Про це повідомив в ході прес-конференції заступник директора Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації Василь Воробець.

Детальніше...

 

Голова районної державної адміністрації В.М.Бєлий взяв участь у святковому Богослужінні з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі

28 липня в Свято-Покровському храмі м. Богодухова відбулося святкове Богослужіння з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі за участю голови районної державної адміністрації Бєлого В.М, яке широко відзначалося згідно з Указом Президента України Віктора Януковича.
Звертаючись до присутніх настоятель Свято-Покровського храму, о. Стефаній відзначив значимість та величність цієї ювілейної дати, побажав миру, злагоди та процвітання Україні.
Слід зазначити, що цього дня святкові молебні відбулися в усіх храмах та молитовних будинках району.

Детальніше...

 

Проведення Днів православного кіно говорить про високий рівень кінофестивалю "Харьковская сирень"

Таку думку висловив сьогодні в ході відкриття у кінотеатрі "Боммер" Днів православного кіно член журі Міжнародного фестивалю короткометражного кіно "Харьковская сирень", кінознавець Володимир Миславський.
"В Україні та Росії існує досить багато кінофестивалів, велика частина з них займається піар-акціями та іншими нефестивальними заходами. Тільки справжній фестиваль, який хоче заявити про себе, як про серйозний фестиваль, може проводити подібні покази. З цієї точки зору фестиваль "Харьковская сирень" повністю підтверджує свій високий рівень", – підкреслив він.

Детальніше...

 

Для держави всі церкви і релігійні організації рівні. Віктор Янукович

Для держави всі церкви і релігійні організації є рівні. Влада поважає вибір громадян України і гарантує кожному конституційне право на свободу віросповідань. Про це сказав сьогодні на Урочистій академії з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі Президент України Віктор Янукович.

Детальніше...

 

Важливим чинником розвитку громадянського суспільства є стан державно-церковних відносин

Про це Президент України Віктор Янукович сказал у своєму виступу в Києві на Урочистій академії з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі. Він зазначив, що важливим чинником розвитку громадянського суспільства є стан державно-церковних відносин.

Детальніше...

 

У рамках проекту "Харьковская сирень. P.S." у кінотеатрі "Боммер" стартували Дні православного кіно

Сьогодні в кінотеатрі "Боммер" у рамках проекту "Харьковская сирень. PS" розпочалися Дні православного кіно, які проходять на виконання Указу Президента України про відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі. У церемонії відкриття взяли участь протоієрей Харківської єпархії, клірик Свято-Благовіщенського храму отець Федір (Воскобойников), а також член журі Міжнародного фестивалю короткометражного кіно "Харьковская сирень", кінознавець Володимир Миславський.

Детальніше...

 

У галереї "Бузок" відкриється виставка ікон іконописної майстерні Харківської єпархії

30 липня о 17:00 в інформаційно-виставковому центрі «Бузок» (вул. Сумська, 25) відкриється виставка ікон іконописної майстерні Харківської єпархії. Виставка проходитиме в рамках виконання Указу Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

Детальніше...

 

Значну роль у поповненні чисельності віруючих у районі відіграє недільна школа

Як зазначив 26 липня настоятель Свято-Покровського храму, протоієрей о.Стефаній в ході зустрічі з головою районної державної адміністрації Бєлим В.М. з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі, при релігійній громаді Свято-Покровської Української Православної Церкви в м. Богодухові з 2009 року діє недільна школа для дітей та дорослих.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання