Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання










  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Дивовижний світ захоплень

  03 серпня у читальній залі центральної бібліотеки відкрилася виставка робіт клубу завзятих рукодільників «Дивосвіт» районного будинку культури, присвячена Дню міста. Виставки робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва стали вже традиційними. Відвідувачі з захопленням переглядають роботи клубу. Особливо цікавими для гостей виставки стали роботи, виконані руками юних умільців.
  Всіх запрошуємо відвідати виставку та пізнати  дивовижний світ мистецтва.

   

  Кожен, хто побував на зустрічі отримав відповідь та допомогу

  Про це пересвідчилися жителі Дмитрівської сільської ради, що були присутні 01 серпня поточного року у Матвіївському сільському будинку культури на черговій зустрічі з представниками влади - головою районної державної адміністрації В.А.Шаровим, заступником голови Харківської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Логіновим В.В., Дмитрівським сільським головою В.В.Волчковим.
  Мова йшла про наболіле, і здавалося на початку, що питанням не буде краю… Та, найголовніше, що турбує людей – це руйнація місцевих доріг, через які не налагоджене регулярне автобусне сполучене. Обурення люди висловили й до недбалого ставлення до природних ресурсів і не ефективного використання Матвіївського водосховища (орендатор - ПП Фадєєв В.М.).

  Детальніше...

   

  Освітлення вулиць у селі Івано-Шийчине

  Мешканці Івано-Шийчине на чолі з в.о. сільського голови Яковлєвою Т.В. звернулися до голови районної державної адміністрації Шарова В.А. і заступника голови Харківської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Логінова В.В. з проханням посприяти у вирішенні питання проведення освітлення вулиць Гагаріна та Шкільної.
  На цьому тижні вже розпочались роботи із встановлення ліхтарів. Ведеться відновлення лінії вуличного освітлення, планується заміна програматора.

   

  Районною державною адміністрацією підбито підсумки роботи у липні

  Сьогодні головою районної державної адміністрації В.А.Шаровим за участю керівника апарату районної державної адміністрації Л.М.Іванової проведено нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату за підсумками роботи у липні 2015 року.
  У ході заслуховування звітів керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації встановлені завдання на найближчий період. Це, насамперед, стосувалося питань, пов'язаних з цивільним захистом населення, обстеженням гідротехнічних споруд та переглядом договорів оренди земельних ділянок водного фонду; проведенням ремонтів закладів освіти району та їх підготовкою до нового 2015/2016 навчального року; ходом збирання ранніх зернових культур; призначенням субсидій населенню; виконанням мобілізаційних завдань у період шостої хвилі мобілізації; відзначенням Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

   

  Одним з актуальних питань у Богодухівскому районі є стан доріг

  31 липня голова районної державної адміністрації Шаров В.А., начальник філії Богодухівского райавтодору Бурага І.В. здійснили робочу поїздку по району з метою ознайомлення з ремонтними роботами на ділянках дороги, що веде в село Івано-Шийчине. Керівники обстежили стан покриття, склали акт дефектів, визначились з об’ємом матеріалів і ходом подальших робіт. Погодні умови цього літа створюють певні труднощі, необхідно провести косовицю узбіч, зробити планування ґрунту для проведення ямкового ремонту асфальтово-бетонного покриття.
  Як зазначив Володимир Анатолійович, роботи повинні розпочатись вже в понеділок, планується залучити кошти інвесторів.

   

  Вчора в АТО, сьогодні - у військкомісаріаті

  У Богодухівському об’єднаному міському військовому комісаріаті працює С.В.Пуховий, який майже рік служив у зоні АТО.
  Служити йому довелося у Луганському прикордонному загоні Державної прикордонної служби України, був дозиметристом.
  Сергій Володимирович небагато розповідає про той період, але вдалося дізнатися, що двічі він зустрічався зі смертю. На щастя, все завершилося благополучно, він живий-здоровий. 20 травня повернувся додому, у Богодухів, до дружини Тетяни і сина Данила.
  За період служби він всього двічі був у відпустці, має грамоту від керівництва за сумлінну службу Батьківщині.
  Дуже важкою була служба захисника, доводилося без відпочинку добами стояти у наряді.
  «Волонтери нам дуже допомагали, за що ми їм вдячні, - розповідає молодий чоловік. - Та й взагалі без їхньої допомоги нам би було дуже важко. Рідні теж, як могли, допомагали коштами, продуктами… Нас було в загоні 15 чоловік, ми були як одна родина, спілкуємося й досі. Користуючись нагодою, хочу звернутися до тих, кому приходять повістки: свою країну треба любити і захищати. Зараз Україні, як ніколи, потрібні захисники. Тому нічого не бійтеся і вірте в свої сили. Нам усім потрібен мир!

   

  Можливість отримання другої вищої освіти

  Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує на навчання бажаючих отримати другу  вищу освіту.
  У Харківському національному університеті внутрішніх справ, одному з провідних вищих навчальних закладів системи МВС України, крім підготовки працівників органів внутрішніх справ за державним замовленням, за кошти фізичних та юридичних осіб готують висококваліфікованих фахівців для роботи в інших державних органах, органах місцевого самоврядування, установах та організаціях. Зокрема за заочною формою здійснюється підготовка фахівців для здобуття освітнього ступеня «бакалавр», «спеціаліст» і «магістр» за спеціальностями «правознавства», «психологія», «соціологія», «фінанси та кредит».

  Детальніше...

   

  Проведено засідання конкурсної комісії апарату районної державної адміністрації з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців

  31 липня 2015 року проведено 2 засідання конкурсної комісії апарату районної державної адміністрації з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців. На першому засіданні комісії до участі у конкурсі були допущені: на заміщення вакантної посади завідувача сектора з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації - Дейкіна Світлана В’ячеславівна, посади головного спеціаліста юридичного відділу апарату районної державної адміністрації - Литвиненко Валерій Дмитрович, посади головного спеціаліста сектора масових комунікацій апарату районної державної адміністрації - Гатицька Тетяна Миколаївна, на посаду головного спеціаліста служби у справах дітей районної державної адміністрації - Кононенко Олена Михайлівна.

  Детальніше...

   

  Пошук по сайту



















  Архів новин

  Червень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  272829303112
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання