Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Апаратна нарада від 13.04.11

13 квітня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, на порядку денному якої були розглянуті питання:
1. Аналіз рейтингових показників діяльності галузей економіки у зведеному рейтингу районів і міст Харківської області за рівнем соціально-економічного розвитку в 2010 році
2. Про роботу консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів райдержадміністрації у I кварталі 2011 року і заходи щодо поліпшення їх діяльності.

Детальніше...

 

Голова районної державної адміністрації взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі України

12 квітня голова райдержадміністрації Коновалов Л.С. взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі України, які відбулися на Богодухівському електромеханічному заводі філії ДНВП «Об’єднання Комунар». Звертаючись до присутніх Леонід Станіславович зазначив, що саме на цьому підприємстві зосереджений технічний потенціал нашого району, який дає про себе знати далеко за межами держави. Участь у міжнародних проектах, виробництво широкого спектра продукції народного споживання є переконливим підтвердженням плідності повсякденної праці колективу заводу. Цілеспрямованість, наполегливість, відповідальність і висока кваліфікація були, є й залишаються визначними характеристиками цього підприємства.

Детальніше...

 

12 квітня - День працівників ракетно-космічної галузі України

Шановні працівники та ветерани
Богодухівського електромеханічного заводу!

Щиро вітаю вас із Днем працівників ракетно-космічної галузі України.
Сьогодні електромеханічний завод – це велика сконцентрованість виробничого потенціалу, який відіграє значну роль в економічному зростанні нашої області і держави, сучасне підприємство, яке випускає комплектуючі бортової і наземної апаратур систем управління космічними апаратами «Днепр», «Зенит» (програма «Морской старт»), «Протон», «Союз», які з ДНВП «Об’єднання Комунар» Національного космічного Агенства України відправляються підприємствам-виробникам України, Росії і в інші країни СНД, а також більше 160 видів товарів широкого вжитку.
За 43-річний період свого розвитку на вашому підприємстві працювало більше 12 тисяч жителів Богодухівського району, які вносили посильний вклад в соціально-економічний розвиток району, міста і Богодухівщини.
Високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи завжди були запорукою великих досягнень у вашій роботі.
Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та успіхів у надзвичайно відповідальній, нелегкій, але такій потрібній праці.

З повагою.
Голова районної державної адміністрації
Л.С.Коновалов

 

Охорона праці - питання важливе

Людина та її здоров'я - найбільша цінність як в суспільстві так і в Українській державі. Держава докладає великих зусиль, створюючи умови безпечної життєдіяльності людини як в навколишньому середовищі, так і в середовищі праці.
Питання охорони праці почали підніматися ще з XVII століття. 10 грудня (23 грудня за новим стилем) 1719 р. Петром І затверджено Указ про заснування Берг-Колегії. Її метою було забезпечити розвиток гірничої справи в Росії, а також керівництво та нагляд за гірничозаводської промисловістю. З цього часу почалося формування вітчизняної гірничої адміністрації з її власними місцевими органами, які управляли казенними заводами і здійснювали нагляд за приватновласницькими.

Детальніше...

 

На полях району

Як повідомив начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Адаменко М.Г., в цьому році весняно-польові роботи розпочалися з південних господарств району, власне, як завжди.

Детальніше...

 

Засідання Організаційного комітету

З метою забезпечення організації та проведення заходів до 25-ї річниці Чорнобильської катастрофи, на виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 31.01.11 №26 «Про відзначення 25-х роковин Чорнобильської катастрофи» розпорядженням голови райдержадміністрації від 25.02.11 №70 було утворено Організаційний комітет з підготовки та проведення в Богодухівському районі заходів, пов’язаних з 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи та затверджено його персональний склад.
1 квітня відбулося засідання Організаційного комітету під головуванням заступника голови райдержадміністрації Зирянової В.В., під час якого були розглянуті питання щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській  АЕС та про підготовку і проведення заходів в районі, пов’язаних з 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

Детальніше...

 

"Весняні дзвіночки" на Богодухівщині

1 квітня в районному будинку культури відбувся відбірковий тур районного конкурсу дитячої творчості «Весняні дзвіночки». Слід відзначити, що цей конкурс при підтримці відділів райдержадміністрації: у справах, сім’ї, молоді та спорту і відділу культури і туризму проходить на Богодухівщині вже в 14 раз. Цього року в конкурсі взяло участь 30 учасників художньої самодіяльності. Серед них були і самі наймолодші – вихованці ДНЗ №9, учасники танцювального колективу районного будинку культури «Веселка» (керівник Касьяненко А.)

 

Наші вітання

Колектив Богодухівської районної державної адміністрації щиро вітає голову районної державної адміністрації Леоніда Станіславовича Коновалова з днем народження.

Шановний Леоніде Станіславовичу!

Зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття.

Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро на благо району.

 

Пошук по сайту


Архів новин

Травень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання