Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

ПОВІДОМЛЕННЯ

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» Богодухівська районна державна адміністрація повідомляє про початок громадського обговорення проекту містобудівної документації, а саме:

            «Розробка детального плану території для будівництва об’єктів свинокомплексу, розташованого на території Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області за межами населеного пункту»

            Замовник проекту детального плану: Богодухівська районна державна адміністрація відповідно до розпорядження голови Богодухівської районної державної адміністрації від 24.11.2017 № 444.

            Виконавець робіт: ПП «Неонета». Головний архітектор проекту: Капустенко С.В. (кваліфікаційний сертифікат Серія АА № 002975 від 13.05.2016)

            Згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Детальний план території підлягає розгляду на громадських слуханнях. Порядок проведення громадських слухань визначено постановою Кабінету Міністрів України.

            Пропозиції до проекту Детального плану території мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території Богодухівської міської ради;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території Богодухівської міської радиза межами населеного пункту;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території  Богодухівської міської ради за межами населеного пункту, та суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію Богодухівської міської ради;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами не з числа вище зазначених, або подані після 14 травня 2018 року залишаються без розгляду.

             

            Подання, розгляд та врахування пропозицій громадськості.

            Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

            Пропозиції подаються до 14.05.2018 року на адресу Богодухівської районної державної адміністрації: Харківська область, м. Богодухів, пл. Свято-Духівська, 2.

            Відповідальний за проведення обговорення та організацію розгляду пропозицій начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Богодухівської районної державної адміністрації Масалітіна Тетяна Михайлівна.

            З проектом детального плану території для будівництва об’єктів свинокомплексу, розташованого на території Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області за межами населеного пункту можна ознайомитись у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Богодухівської районної державної адміністрації за адресою: Харківська область, м. Богодухів, пл. Свято-Духівська, 2 та на офіційному Веб-сайті районної державної адміністрації bogodukhivrda.gov.ua

Пошук по сайту


Архів новин

Травень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання