Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Як створити безбар’єрний молодіжний простір: новий серіал на Дія.Освіта

  Новий освітній серіал на Дія.Освіта «Інклюзивна молодіжна робота» допоможе працівникам та працівницям молодіжних просторів залучати молодь до своїх проєктів і заходів.
     
      А також він навчить, як бути інклюзивними та працювати з різними молодіжними групами, зокрема з молоддю, що має інвалідність.
     
      Під час перегляду курсу учасники дізнаються, як забезпечити архітектурну доступність простору, встановити безбар’єрну комунікацію та надихнути молодь стати лідерами позитивних змін. Крім того, до серіалу додано практичний посібник, який детально розглядає інструменти інклюзії в молодіжній роботі.
     
      У 18 серіях експерти та експертки з молодіжної політики й роботи розкажуть про:
     
      – права та можливості молоді;
     
      – інклюзивний підхід у роботі з молоддю;
     
      – виклики та бар’єри, з якими стикається молодь;
     
      – як організовувати інклюзивні заходи;
     
      – кейси інклюзивної роботи з молодіжними просторами.
     
      Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота» є частиною реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, яку ініціювала перша леді – Олена Зеленська.
     
      Серіал «Інклюзивна молодіжна робота» доступний за посиланням.
     
      Навчальний курс «Інклюзивна молодіжна робота» створено з ініціативи Мінцифри для освітньої платформи Дія.Освіта, громадською організацією «Рада жінок Донеччини» за фінансування та в межах гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення спільно з Регіональним офісом UNFPA у Східній Європі та Центральній Азії, Міністерством молоді та спорту України й радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності.
     
      Після перегляду курсу кожен зможе перевірити свої знання у фінальному тесті та отримати сертифікат, який можна, наприклад, додати до резюме. Здобувайте нові навички разом із Дія.Освіта!
     
     


  Пошук по сайту  Архів новин

  Липень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930311234

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання