Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

З увагою і турботою про підростаюче покоління.

Минулий тиждень знову відзначився приємними сюрпризами для шкіл Богодухівщини. Цими приємностями порадував освітян наш земляк - народний депутат України III-IV скликань Олександр Миколайович Біловол. Цього разу Олександр Миколайович разом з головою Богодухівської райдержадміністрації, головою районної організації ПР Володимиром Миколайовичем Бєлим зустрівся з педагогами, батьками, громадськістю у Шарівській, Гутянській, Кручанській, Павлівській, Полковомикитівській школах. Були на зустрічах і місцеві очільники громад, депутати.

Сказати, що ці зустрічі були насиченими і емоційними - то нічого не сказати. Адже школи отримали сучасну комп’ютерну техніку, музичну апаратуру та ін. Олександр Миколайович сприяв вирішенню тих освітянських питань, які накопичувалися не один рік і потребували чималих капіталовкладень. Тож можна собі уявити, якою радістю і подякою світилися обличчя вчителів, батьків, учнів від таких добрих справ земляка.

Чого тільки варте отримане школами необхідне функціональне обладнання - мультимедійний екран. Адже сьогодення вимагає від навчально-виховного процесу сучасного підходу, тож такий крок вперед з боку благодійника, без сумніву, є важливим для розвитку освіти Богодухівщини.

Директори шкіл дякували Олександру Миколайовичу за сприяння у вирішенні питань, які мають велике значення для поліпшення якості навчання учнів. В свою чергу, Олександр Миколайович Біловол, вітаючи з закінченням навчального року, висловив подяку педагогам за їхню благородну працю і запевнив, що найкраща освіта - це наша, вітчизняна. А ще він разом з очільником району Володимиром Миколайовичем Бєлим наголосили, що жодна школа, жоден дитсадок чи медичний заклад на Богодухівщині найближчим часом не будуть закриті.

- Це наша принципова позиція. Ми будемо лише відкривати нові заклади, як уже останнім часом на Богодухівщині було презентовано відкриття трьох дошкільних навчальних закладів, - зокрема, зауважив Олександр Біловол.

На зустрічах у сільських школах жителі піднімали багато важливих для них питань на різні теми. Громади хвилюють і проблеми з водою, і низька закупівельна ціна на молоко, і незадовільний стан доріг, і будівництво церкви... Звичайно, всі проблеми земляків неможливо навіть перелічити, бо в кожного вони свої, індивідуальні. Але було у всіх спільне - бажання поліпшити матеріально-технічний стан своїх навчальних закладів, кожен з яких, між усім, потребує ремонту.

До речі, саме цього дня було вирішено ще одне важливе питання : намічено дати обстеження жінок спеціалістами Українського медичного центру акушерства, гінекології та репродуктології МОЗ України у цих населених пунктах. Директор центру Валерій Анатолійович Пітько вкотре наголосив, що обстеження і лікування у цьому державному медичному закладі -безкоштовне.

Деякі питання жителів були одразу вирішені під час зустрічі, деякі взяли під свій особистий контроль керівник району і Олександр Миколайович Біловол. Причому Олександр Миколайович під час спілкування пообіцяв вирішити низку порушених питань, які йому під силу.

Тож дуже добре, що у нас є такі земляки, які роблять добрі справи для нас. Адже чим більше буде небайдужих до дитячих проблем дорослих людей, тим світлішим буде наше майбутнє. Бо ж наше майбутнє, як і майбутнє нашої держави, в руках підростаючого молодого покоління.

ФОТО: Під час зустрічі у Шарівській школі з громадою. Зліва направо: директор Шарівської ЗОШ I- III ст. Людмила Бабак, голова Богодухівської РДА Володимир Бєлий, селищний голова Марина Носова, народний депутат III- IV скликань Олександр Біловол.

Прес-служба Богодухівської РДА

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання