Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Виступи в ЗМІ

  Освоєння бюджетних коштів на ремонт та реконструкцію об’єктів бюджетної сфери району

     

  Освоєння бюджетних коштів на

  ремонт та реконструкцію об’єктів бюджетної сфери району

   

  У поточному році на  ремонт та реконструкцію об’єктів бюджетної сфери району були залучені бюджетні кошти усіх рівнів. Це дало можливість виконувати роботи на наступних об’єктах:

   

  Інформація станом на 01.12.2019 року

   

  Назва об’єкту

  Джерело фінансування, тис. грн.

   

  держав-ний бюджет

   

  обласний бюджет

   

  районний бюджет

  бюджети органів місцевого само-врядування

  1

  2

  3

  4

  5

  Капітальні видатки

  Комунальна установа охорони здоров’я Богодухівська центральна районна лікарня по вул. Чернієнка, 13, в                                   м. Богодухові - капітальний ремонт із застосуванням енергозберігаючих заходів у поліклінічному відділенні (коригування)

   

  передба-чено-6257,123;

  освоєно-

  4828,705

   

  передба-чено-1063,518;

  освоєно-

  589,539

   

   

  Капітальний ремонт та перепланування приміщення будівлі стаціонарного відділення КУОЗ  БОГОДУХІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ  розташованого за адресою: Харківська область, Богодухівський район,                      м. Богодухів, вулиця Комарова, 3 для розміщення комп'ютерного томографа

   

  передба-чено-1565,387;

  освоєно-

  1548,287

   

  передба-чено-234,607

   

  Закінчення будівництва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів          с. Губарівка Богодухівського району (блок №1) Харківської області

   

   

  передба-чено-7618,271;

  освоєно-

  5880,536

   

   

  Капітальний ремонт клубу будівлі Максимівського клубу по вул.Харківська,86/2 в с-щі Максимівка Богодухівського району Харківської області

   

   

   

  передба-чено-2153,223;

  освоєно- 2153,223

   

   

  1

  2

  3

  4

  5

  Капітальний ремонт клубу будівлі Максимівського клубу по вул. Харківська, 86/2 в с-щі Максимівка Богодухівського району Харківської області (коригування)

   

   

  передба-чено-1629,336;

  освоєно- 1629,336

   

   

  Капітальний  ремонт утеплення фасаду будівлі  Районного будинку культури за адресою:   м. Богодухів, пл.Соборності,1 Богодухівського району Харківської області

   

   

  передба-чено –315,576

  передба-чено –1216,656;

  освоєно-1053,973

   

   

  Будівництво амбулаторії загальної практики - сімейної медицини по вул. Первухінській,     37 А в смт Гути Богодухівського району Харківської області

   

  залишок на 01.01.19 - 1929,993; освоєно-

  1929,993

  передба-чено – 3250,00;

  освоєно-3248,72

  передба-чено – 1000,00;

  освоєно-1000,00

   

  Капітальний  ремонт покрівлі Петропавлівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Богодухівської районної ради Харківської області за адресою: Харківська обл., Богодухівський р-н, с. Петропавлівка,                              вул. Центральна,1"

   

   

  передба-чено - 2197,95;

  освоєно-419,108

  передба-чено –419,107;

  освоєно-419,107

   

  Капітальний ремонт харчоблоку філії КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "БОГОДУХІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ за адресою: м. Богодухів,                     пров. Робітничий,11

   

   

   

  передба-чено - 237,731

  освоєно-237,731

   

  Капітальний ремонт гурткової кімнати БОГОДУХІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   

   

   

   

   

  передба-чено - 147,00

  освоєно-147,00

   

  1

  2

  3

  4

  5

  Капітальний  ремонт покрівлі комунального закладу Богодухівської районної ради "Районний будинок культури", за адресою: Харківська обл., м. Богодухів, пл. Соборності,1"

   

   

   

  передба-чено -

  1000,00

  освоєно-701,486

   

  Капітальний ремонт приміщень комунального закладу "Богодухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 "Богодухівської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, м. Богодухів, вул. Шевченка, 33"

   

   

   

  передба-чено -

  208,67

  освоєно-208,67

   

  Капітальний ремонт цоколя будівлі приміщення шкільного підрозділу Крисинського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад" Богодухівської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Богодухівський район,                 с. Крисино, вул. Центральна, 37а

   

   

   

  передба-чено -

  147,735 освоєно- 147,735

   

  Капітальний ремонт (вибірковий) нежитлової будівлі сільського клубу за адресою: Харківська область, Богодухівський район, с. Сухини, вул. Данилова, 15 (джерело фінансування - місцевий бюджет)

   

   

   

   

  передбачено

  1388,915; освоєно- 1260,823

  Капітальний ремонт фасаду в Гавришанському ДНЗ за адресою: Харківська обл., Богодухівський р-н, с. Гавриші, вул. Центральна, 2

   

   

   

   

  передбачено

  455,350; освоєно- 455,350

  Капітальний ремонт покрівлі будівлі Сухининської сільської ради за адресою: Харківська область, Богодухівський район, с. Сухини, вул. Данилова, 9

   

   

   

   

  передбачено

  228,943; освоєно- 228,930

   


  Начальник відділу економічного розвитку

  і торгівлі Богодухівської

  районної державної адміністрації                            Ірина ТЕЛЕШЕНКО 


   

  Забезпечення виконання Богодухівською районною державною адміністрацією Закону України «Про доступ до публічної інформації»

     

  Кожен громадянин демократичної держави має право на отримання повної, достовірної та всебічної інформації про функціонування влади, ним обраної, про її плани та можливі напрями дій. Через це відкритість влади багато у чому визначає стан відносин між державною владою та суспільством у цілому, формування ефективного механізму взаємодії між ними та впливу громадськості на процес прийняття рішень, тобто участь громадян та їхніх об’єднань у розробці та реалізації державної політики як у центрі, так і на місцях.

            Сьогодні в Україні вже сформовано доволі розгалужену законодавчу базу щодо забезпечення відкритості державної влади. Із прийняттям Закону України «Про доступ до публічної інформації», який визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, органи влади стали прозорішими для громадян. Кожен у стислі терміни може отримати необхідну інформацію або копію документа, надіславши відповідний запит або ознайомившись з ними на офіційному веб-сайті відповідного органу влади.

          За 11 місяців 2019 року до районної державної адміністрації надійшло 62 запити на публічну інформацію. Із них: 57 отримано поштою та електронною поштою, 5 - особисто, 22 запитів надійшло від юридичних осіб, 40 - від фізичних. Опрацьовано у встановлені законодавством терміни та надано ґрунтовні відповіді запитувачам на 42 запити, відправлено за належністю - 20.

          Найбільша кількість запитів стосувалася діяльності галузі освіти,   економічного розвитку,житлово-комунального господарства,державної реєстрації. Громадяни цікавилися  також питаннями соціального захисту,  фінансів, культури тощо.

          З метою забезпечення відкритості у діяльності Богодухівської районної державної адміністрації, забезпечення прав громадськості та представників засобів масової інформації на безперешкодне та своєчасне отримання інформації про діяльність органів державної влади на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації у розділі «Публічна інформація» розміщена вичерпна інформація щодо діяльності районної державної адміністрації відповідно до вимог статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (інформація про організаційну структуру, місію, функції, повноваження, основні завдання, напрямки діяльності та фінансові ресурси, нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії, прийняті розпорядником, проекти рішень, що підлягають обговоренню, перелік і умови проходження конкурсу на заміщення вакантних посад тощо).

          Богодухівська районна державна адміністрація всебічно забезпечує прозорість та відкритість в діяльності місцевих органів виконавчої влади, реалізацію права кожного громадянина на доступ до публічної інформації, продовжує та постійно вдосконалює роботу щодо забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації».

          Забезпечення гласності та відкритості функціонування органів державної влади і місцевого самоврядування є важливою запорукою демократизації суспільства та держави. Саме відкритість влади, її здатність, спроможність і готовність до діалогу з різними суспільними силами значним чином визначають внутрішньополітичну ситуацію і впливають на процеси консолідації суспільства.

                                                                        

  Заступник керівника апарату Богодухівської

  районної державної адміністрації,

  начальник організаційного відділу                            Наталія  ЯВТУШЕНКО 


   

  Скарби твої, Богодухівщино!

     

  Культура – одне з найцікавіших і найдревніших явищ, яке тісно пов'язане з діяльністю людини. Кожен час ставить перед культурою свої локальні завдання. Однак на будь-якому етапі суспільного розвитку необхідно, по-перше, робити все для збереження існуючих традицій і надбань, по-друге, привносити щось нове, свіже, неповторне. І в цьому чи не найважливіша роль сільської культури як складової загальнокультурного процесу в Україні. На сучасному етапі розвитку суспільства культура повинна стати одним із ключових факторів соціально-економічного зростання України та її регіонів, тому що головною метою розвитку людства є громадська та культурна самореалізація особистості. Стабільний розвиток країни і розвиток культури – взаємопов’язані процеси.

  Працівники закладів культури району роблять все можливе для того, щоб в селах та в районному центрі не згасав вогник духовності. З’являються нові аматорські колективи, звучать нові твори, культурно - мистецькі заходи, фестивалі та конкурси, де мистецькі колективи гідно заявляють про себе. А за проведенням культурно-масової роботи стоїть велика творча праця, творчі пошуки працівників культури.

  У 29 клубних закладах району діє 145 клубних формувань, в яких 1751 учасник. Хор «Українська пісня», вокальний гурт «Душа» районного будинку культури, фольклорний колектив «Шарівчанка» Шарівського селищного будинку культури та вокальний ансамбль «Криниченька» Гутянського сільського будинку культури мають звання «народний», а дитячий хореографічний колектив «Надія», театральна студія «Ніка», гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Дивоцвіт» районного будинку культури- «зразковий».

  Велика увага приділяється впровадженню заходів, що розраховані на різні вікові категорії населення: культурно-мистецькі акції за участі дітей та молоді, розважально-інтелектуальні програми, диско-вечорниці, дитячі ранки, вечори-вогники, вечори для людей похилого віку та інші.

  Працівники культури району ведуть пошукову роботу з метою відродження народних та обрядових традицій Слобожанщини. Далеко за межами району відомий народний фольклорний колектив «Шарівчанка» і дитячий фольклорний колектив «Джерельце» Шарівського селищного будинку культури та фольклорний колектив «Родина» Кручанського сільського будинку культури. Четвертий рік проходить у районі регіональний фестиваль народного мистецтва «Шарівський дивокрай», до якого залучаються майже 300 учасників. Вперше було організовано та проведено районний фестиваль українського традиційного обрядового мистецтва «Сіннянські роси».

  Учасники художньої самодіяльності району та учні дитячої музичної школи тільки в цьому році взяли участь у 28 різноманітних конкурсах і фестивалях.

  Не стоять осторонь і працівники бібліотек комунального закладу Богодухівської районної ради «Богодухівська централізована бібліотечна система». Всі їх зусилля направлені, перш за все, на користувачів, їх інтереси, запити та потреби. Для вирішення цих завдань бібліотекарі поєднують традиційні форми обслуговування та нові, використовуючи сучасні інформаційні технології. Соціокультурна робота представлена широким розмаїттям форм, а тематика заходів різнопланова, також приділяється велика увага збереженню та примноженню національної культурної спадщини. Бібліотеки є невід’ємною частиною культурного життя суспільства, тому тісно взаємодіють із клубними закладами району. Бібліотекарі беруть активну участь у проведенні Дня села, державних та народних свят, пізнавально-розважальних програм, святкових концертів.

  Завідувач сектору

  культури                                                  

  Богодухівської районної

  державної адміністрації                                              Алла ВОЛОШКО


   

  Результати завершення збору урожаю 2019 року

     

  Сільськогосподарські підприємства району завершили збирання зернових культур, намолочено 116,8 тис. тонни при урожайності 43,8 ц/га, в тому числі ранніх зернових – 64,6 тис.тонн при урожайності 41,2 ц/га, кукурудзи на зерно – 45,9 тис. тонн при урожайності 50,0 ц/га.

  Станом на 01 листопада 2019 року сільськогосподарськими підприємствами Богодухівського району зібрано 7998 га (100% до плану) сої, намолочено 15715 тонн при урожайності  19,6 ц/га; соняшнику – 18926 га (100% до плану), намолочено 47318 тонн при урожайності 25,0 ц/га; кукурудзи на зерно – 9174 га (100%), намолочено 45875 тонн при урожайності 50,0 ц/га, цукрового буряку – 268 га (100%), накопано 10690 тонн при урожайності              398,9 ц/га.

   Посіяно озимих зернових культур на площі 11,2 тис. га, що становить 100% до запланованої площі. По всіх площах озимих отримано сходи, із яких у доброму стані перебуває 44%, задовільному – 46%, слабкому стані – 10%. Крім того, посіяно 2,8 тис.га озимого ріпаку, його сходи перебувають у задовільному стані.

  Проведено підготовку зябу під урожай 2020 року на площі 39,2 тис. га (100%  до плану).

  Для виробництва тваринницької продукції заготовлено 1090 тонн сіна (101% до плану), 1000 тонн сінажу (52%), 7792 тонн силосу (181%), 3103 тонн зерновідходів (100%), заскирдовано 2800 тонн соломи (100%).

             

   

  Начальник відділу

  агропромислового розвитку                                                  

  Богодухівської районної

  державної адміністрації                                              Сергій ЛОБУНСЬКИЙ


   

  Чужих дітей не буває!

     

  Ви відкрили сторінку газети, яка адресована тим, хто хоче стати батьками. Можливо, із цієї сторінки почнеться шлях вашого батьківства.

  Є різні способи того, як стати батьками. Один із них – це усиновити дитину. Україна багата на людей, які готові стати батьками обездоленій дитині. Кожного дня хтось із дітей відкриває двері своєї нової домівки. А за ними мама і тато, які так довго чекали на них. Ці діти ще не  знають, але обов’язково пізнають, що таке щира, справжня батьківська любов і турбота. Серед них і малюки, і діти більш старшого віку, і діти, які мають певні проблеми зі здоров’ям, і родинні групи братиків і сестричок, для яких влаштування до  нової сім’ї не  повинне затьмаритись болем розлучення одне з одним. Усі вони мріють про тата і маму: малюють їх, пишуть їм листівки, бачать у снах.

  Щоб не зрадити дитину, не завдати їй болю, до прийняття рішення про усиновлення треба підійти виважено і свідомо. Подекуди здається, що варто зібрати документи, пройти бюрократичні процедури, і таке довгоочікуване щастя настане. Певною мірою це так. Варто взяти дитину на руки, пригорнути її, почути перше «мамо» чи «тато», і всі страхи залишаться позаду. Насправді – це тільки початок. Що буде далі? Як складуться стосунки з дитиною? Чого чекає від усиновлення дорослий і що потрібно дитині?

  Відповіді на ці питання потрібно шукати вже зараз. Ця статтяпокликана, певною мірою, змусити читачів переосмислити, переглянути своє розуміння усиновлення. Можливо, прочитавши її, хтось зрозуміє, що не готовий до прийняття дитини-сироти. І це також добре. Треба від самого початку бути відвертим із собою, зі своїми почуттями і намірами. Попри труднощі, з якими можна зіткнутись на  шляху усиновлення, винагорода буде більшою: тепла посмішка дитини, її лагідні оченята та невичерпна радість батьківства. Щиро вірю, що ті зерна любові, які ви посієте у  дитячі душі, назавтра проростуть щедрим врожаєм добра.  

  Якщо, після прочитаного Ви замислилися про усиновлення дитини, зверніться до служби у справах дітей  Богодухівської районної державної адміністрації  пл. Свято-Духівська, 2,  І-й поверх, каб. 6, тел. 3-41-42 

   

  Зоя Галілей, начальник служби у справах дітей

  районної державної адміністрації    


   
  Більше статтей...

  Пошук по сайту  Архів новин

  Квітень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293012345

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання