Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Богодухівська райдержадміністрація висловлює співчуття

Богодухівська районна державна адміністрація глибоко сумує з приводу передчасної смерті колишнього заступника голови районної державної адміністрації Просяника Олександра Миколайовича і висловлює співчуття рідним і близьким покійного.

 

Серед знаменних дат в українському календарі поряд стоять два величних свята - День Державного Прапора України та День незалежності

Зауважив під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності та Державного Прапора України голова райдержадміністрації О.П.Сластін.
Біля пам’ятника Т.Г.Шевченка відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Почесне право підняти Прапор було надане відмінникам навчання, переможцям предметних олімпіад та творчих конкурсів Юлії Копійці і Олексію Доценку.

Детальніше...

 

Виїзний прийом у Губарівській сільській раді

21 серпня головним спеціалістом відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Горбенко О.М. з метою підвищення якості, достовірності, актуальності персональних даних Державного реєстру виборців здійснено виїзний прийом у Губарівську сільську раду.
В ході виїзного прийому була проведена зустріч з виборцями.
На запитання громадян було надано чіткі роз’яснення відповідно до Законом України «Про Державний реєстр виборців».

 

01 вересня розпочне роботу Центр надання адміністративних послуг Богодухівської районної державної адміністрації

У ході засідання робочої групи щодо координації заходів з удосконалення порядку надання адміністративних послуг у Богодухівському районі під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Яцюк В.Б. розглядалися питання, які потрібно терміново вирішити для належного функціонування Центру. Зокрема, визначені завдання суб’єктам надання адміністративних послуг щодо затвердження планів запровадження надання послуг, визначених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року №523-р, через Центр.

Детальніше...

 

За підсумками планової наради 21 серпня з будівництва Комплексу по управлінню комунальними відходами м. Богодухів

Обговорювалися питання про хід виконання графіку будівництва Комплексу по управлінню комунальними відходами м. Богодухів, про виконані види та обсяг робіт за тиждень, про земельні роботи, про причини відставання від графіку та заходи щодо виконання паралельних видів робіт.
У нараді взяв участь голова районної державної адміністрації Сластін О.П.

 

Звернення про надання матеріальної допомоги для м. Попасна Луганської області

Просимо всіх небайдужих надати матеріальну допомогу для відновлення соціальної інфраструктури, об’єктів житлово-комунальної сфери, які постраждали внаслідок бойових дій на території Попаснянського району та міста Попасна Луганської області.
Для проведення відновлювальних робіт необхідні будівельні матеріали (шифер, скло, будівельні суміші, цемент, тощо). Необхідні також мешканцям району продукти харчування, медикаменти, побутова хімія, речі першої необхідності.
Контактні телефони для зв’язку:
Голова Попаснянської райдержадміністрації Агібалов Ігор Володимирович
(06474) 3-16-16, моб. 098-321-76-38;
Попаснянський міський голова Онищенко Юрій Іванович
(06474) 2-08-55, моб. 067-163-44-92.

 

Про опрацювання відомостей періодичного поновлення

Станом на 20 серпня 2014 року працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації опрацювання відомостей періодичного поновлення таких типів: про виборців, смерть яких зареєстрована на території району, зняті з реєстрації за місцем проживання, зареєстровані у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, змінено прізвище, ім’я по батькові за липень 2014 року виконано в повному обсязі.

 

Про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 березня 2014 року №89 «Про заходи щодо збалансування місцевих бюджетів у 2014 році в процесі їх виконання»

Про це 20 серпня під час апаратної наради у голови районної державної адміністрації проінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Ковальов О.Ф.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Грудень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання