Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Всім ветеранам виплатять грошові допомоги на честь Дня Перемоги

Як повідомила заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Назаренко І.М. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року №1381 «Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення» 2367 ветеранів війни, які проживають в Богодухівському районі, отримають допомогу на загальну суму 813,5 тис.грн.

Детальніше...

 

В райдержадміністрації відбулася нарада щодо дотримання вимог інструкції з діловодства

18 квітня в райдержадміністрації відбувся семінар-нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та секретарів місцевих рад з питання дотримання вимог інструкції діловодства в районній державній адміністрації, затвердженої розпорядженням голови райдержадміністрації 24 лютого 2012 року №121.

Детальніше...

 

Комплексний виїзд голови райдержадміністрації Бєлого В.М. до Забродівської сільської ради

17 квітня голова райдержадміністрації Бєлий В.М. провів комплексний виїзд до Забродівської сільської ради.

Детальніше...

 

Де можна отримати довідки підтвердження трудового стажу та заробітну плату?

До архівного відділу Богодухівської райдержадміністрації на особистий прийом щорічно звертаються сотні людей - майбутніх пенсіонерів із метою одержання довідок про свою заробітну плату.

Детальніше...

 

Комплексний виїзд голови райдержадміністрації Бєлого В.М. до Крисинської сільської ради

12 квітня в приміщенні Максимівського сільського клубу відбулася зустріч голови Богодухівської районної державної адміністрації В.М. Бєлого з жителями Крисинської сільської ради, на якій були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Кириченко О.І., начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, депутати районної та сільської ради, жителі села.

Детальніше...

 

На Богодухівщині відзначили День працівників ракетно-космічної галузі України

Цьогоріч виповнюється 35 років як на базі кабельно-шнурової дільниці цеху №32 ДНВП «Об’єднання Комунар», заснованої у 1968 році, було створено Богодухівський завод радіотехнічних виробів.

Детальніше...

 

Губернатор Харківської області М.М.Добкін відвідав Богодухівщину

11 квітня Богодухівський район з робочою поїздкою відвідав голова Харківської обласної державної адміністрації М.М.Добкін. В ході візиту губернатор відвідав Крисинський ДНЗ, відкриття якого відбулося напередодні візиту, ознайомився з роботою ТОВ «Богодухівський молокозавод», оглянув територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Богодухівської районної державної адміністрації та психоневрологічний інтернат.

Детальніше...

 

Комплексний виїзд голови райдержадміністрації Бєлого В.М. до Петропавлівської сільської ради

9 квітня голова райдержадміністрації Бєлий В.М. провів комплексний виїзд до Петропавлівської сільської ради. В ході поїздки голова райдержадміністрації ознайомився з роботою Петропавлівської ЗОШ, оглянув відділ зв’язку, ФАП, сільську бібліотеку та зустрівся з жителями Петропавлівської територіальної громади. Зокрема, людей турбували питання щодо автобусного сполучення, якості хліба та молочних продуктів,  організації НВК на базі школи.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Жовтень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання