Олег Синєгубов - про ситуацію на Харківщині станом на 14 липня
Російські окупанти продовжують чинити терор проти мирного населення Харківської області. О 22:30 у місті Куп'янськ під час обстрілу FPV-дроном пошкоджено багатоквартирний будинок. О 18:47 внаслідок обстрілу міста Куп'янськ з РСЗВ горіла колишня інкубаторна та пошкоджені 4 приватні будинки. Постраждали дві жінки 72 та 73 років. О 15:40 у селищі Буди Південноміської громади Харківського району відбулось два влучання «Іскандер» в землю поблизу залізничного вокзалу. Пошкоджено 26 житлових будинків, 9 адмінспоруд, 2 авто, будівлю вокзалу, 3 допоміжних споруди та залізничне полотно. Загинули 2 людини: начальник Харківського районного управління ГУ ДСНС в Харківській області Артем Костиря та поліцейський сектору реагування патрульної поліції Олексій Кощій. Постраждали 25 осіб (з них 2 дітей: дівчинка 14 років та 9-річний хлопчик). Серед дев‘яти госпіталізованих: троє поранених амбулаторно лікуються, троє потребують оперативного втручання, дві людини — у середньому стані. 14-річна дівчинка продовжить лікування в дитячій лікарні, її стан — середній. О 12:28 в селищі Куп'янськ-Вузловий Куп'янського району внаслідок ворожого обстрілу горіла покрівля двоповерхової будівлі. О 12:10 у селі Пристін Куп'янського району внаслідок обстрілу горіли вантажне авто та трава на відкритій території. Об 11:50 в селищі Куп'янськ-Вузловий Куп'янського району внаслідок обстрілу поранена 39-річна жінка. На Харківському напрямку відбулося 13 бойових зіткнень в районах населених пунктів Глибоке та Вовчанськ. На Куп’янському напрямку кількість атак за добу склала 18. Сили оборони відбивали штурмові дії противника біля Синьківки, Вільшаної, Петропавлівки, Новоселівки, Піщаного, Берестового та Стельмахівки.