Продовжується робота з підготовки та відзначення в районі Дня пам’яті та примирення та 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі
30 квітня головою районної державної адміністрації В.А.Шаровим був затверджений графік проведення мітингів на територіях місцевих рад району, присвячених Дню пам’яті та примирення та 70-ій річниці Перемоги над нацизмом у Європі.
ГРАФІК
проведення мітингів на територіях місцевих рад району,
присвячених 70-ій річниці Перемоги над нацизмом у Європі та Дню пам’яті та примирення
№ |
Дата |
Час |
Населений |
Назва ради |
Представники, які |
1 |
08 травня |
11.00 год. |
с. Семенів Яр |
Богодухівська |
Олексенко Н.І. |
2 |
09 травня |
10.00 год. |
с. Губарівка |
Губарівська |
Кириченко О.В. |
3 |
08 травня |
10.00 год. |
смт Гути |
Гутянська |
Шаров В.А. |
4 |
08 травня |
09.00 год. |
с. Матвіївка |
Дмитрівська |
Ковальов О.Ф. |
5 |
08 травня |
17.00 год. |
смт Шарівка |
Шарівська |
Змієвський І.С. |
6 |
09 травня |
10.00 год. |
с. Вінницькі Івани |
Вінницько- Іванівська |
Доля В.Д. |
7 |
08 травня |
10.00 год. |
с. Заброди |
Забродівська |
Житник Г.І. |
8 |
09 травня |
10. 00 год. |
с. Зарябинка |
Зарябинська |
Прилуцька Н.Є. |
9 |
09 травня |
09.00 год. |
с. Братениця |
Івано- Шийчинська |
Повойко І.О. |
10 |
08 травня |
10.00 год. |
с. Кадниця |
Крисинська |
Лобунський С.М. |
11 |
08 травня |
10.00 год. |
с. Кленове |
Кленівська |
Торяник Н.В. |
12 |
08 травня |
16.00 год. |
с. Куп’єваха |
Куп’єваська |
Назаренко І.М. |
13 |
09 травня |
09.00 год. |
с. Олександрівка |
Олександрівська |
Бідило А.І. |
14 |
09 травня |
10.00 год. |
с. Полкова |
Полково-Микитівська |
Жижирій Н.В. |
15 |
08 травня |
09.30 год. |
с. Миролюбівка |
Павлівська |
Клочко Л.В. |
16 |
09 травня |
10.00 год. |
с. Петропавлівка |
Петропавлівська |
Шевченко О.П. |
17 |
08 травня |
10.00 год. |
с. Сінне |
Сіннянська |
Лещенко Н.В. |
18 |
09 травня |
10.00 год. |
с. Сазоно-Баланівка |
Сазоно-Баланівська |
Шаров В.А. |
19 |
08 травня |
9.00 год. |
с. Гавриші |
Сухининська |
Дручинська І.В. |
20 |
09 травня |
10.00 год. |
с. Степне |
Степнянська |
Корзаченко Т.В. |
21 |
09 травня |
08.00 год. |
с. Корбині Івани |
Улянівська |
Масалітіна Т.М. |
22 |
09 травня |
10.00 год. |
с. Хрущова Микитівка |
Хрущово- Микитівська |
Берестов О.К. |
23 |
08 травня |
09.30 год. |
с. Червона Нива |
Червононивська |
Іванова Л.М. |