Дякуємо за небайдужість !
Сьогодні власник ТОВ «Салтівський м’ясокомбінат» Денис ПАРАМОНОВ та генеральний директор АТ «Богодухівський м’ясокомбінат» Олег КРАВЕЦЬКИЙ передали для потреб КНП Богодухівська центральна районна лікарня Богодухівської районної ради портативний транспортний апарат для штучної вентиляції легенів Dixion Feros 4300 вартістю 240 000 грн. Це високотехнологічне медичне обладнання для примусової подачі газової суміші (кисень і стиснуте осушене повітря) в легені хворого для насичення крові киснем і видалення з легень вуглекислого газу вкрай потрібне для підготовки лікарні до протистояння з COVID-19. Голова районної державної адміністрації Анатолій РИСЦОВ подякував меценатам за надану необхідну допомогу та висловив упевненість, що згуртованість діями і рішеннями у особливий час надзвичайної ситуації дозволить якісно підготуватися до можливої зустрічі з хворобою.