Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

  10 вересня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації В.В. Зирянової. Розглянуто питання щодо позбавлення батьківських прав батьків внаслідок їх безвідповідального батьківства, про забезпечення функціонування прийомної сім’ї, про виконання батьківських обов’язків по відношенню до свого малолітнього сина, про участь батька у вихованні його малолітньої доньки та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

   

  Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

  10 вересня на засіданні постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян заслухано інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Ковальова О.Ф. щодо дотримання графіків особистих та виїзних прийомів громадян.
  Під час засідання голова комісії Шаров В.А. наголосив на необхідності безумовного виконання Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».
  Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації відповідно до рішення комісії рекомендовано встановити особистий контроль за дотриманням затверджених графіків особистих та виїзних прийомів громадян.

   

  «Вуличні інформування» про онлайн-сервіси Міністерства юстиції України та Центри із надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено в Богодухові

  З метою популяризації онлайн – сервісів Міністерства юстиції України та Центрів із надання безоплатної вторинної правової допомоги, 9 та 10 вересня 2015 року співробітниками Богодухівського районного управління юстиції проведено в місті Богодухові так звані "вуличні" флешмоби. Під час цих заходів мешканцям міста роздавались буклети та надавались роз’яснення з питань отримання документів онлайн через електронні сервіси Міністерства юстиції України та роз’яснення з питань роботи Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Людям розповідали про те, що тепер документи можна отримати без участі державного реєстратора через офіційний веб-сайт розпорядника реєстру в електронному вигляді. Розповідали, що з 1 липня 2015 року в Україні Центрами з надання вторинної безоплатної правової допомоги надається у повному обсязі безоплатна вторинна правова допомога всім визначеним Законом України «Про безоплатну правову допомогу» категоріям осіб. Зокрема: малозабезпеченим особам, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, біженцям, ветеранам війни (в тому числі учасникам АТО), членам сімей загиблих учасників бойових дій, реабілітованим особам та особам, стосовно яких суд розглядає питання про обмеження цивільної дієздатності чи надання психіатричної допомоги в примусовому порядку та іншим особам відповідно до ст. 14 вищезазначеного Закону. Гарантоване Конституцією України право кожного на отримання безоплатної правової допомоги відтепер може бути дійсно реалізоване. Центри забезпечать надання таких видів правових послуг:

  Детальніше...

   

  Місцевими радами району ухвалено рішення на виконання Закону України “Про місцеві вибори”

  На виконання Закону України “Про місцеві вибори” та розпорядження голови районної державної адміністрації від 02 вересня 2015 року №306 «Про здійснення в районі заходів з підготовки і проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міського голів» місцевими радами району прийнято відповідні рішення про затвердження переліку 82 місць, відведених для розміщення матеріалів передвиборної агітації, а також затвердження переліку 48 приміщень, придатних для проведення публічних заходів передвиборної агітації.

   

  Продовжується практика надання практичної та методичної допомоги органам місцевого самоврядування

  10 вересня працівниками апарату районної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 січня 2015 року №6 надано методичну та практичну допомогу виконавчому комітету Сіннянської сільської ради з питань організації роботи щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

   

  Розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Сіннянської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади

  Відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації від 21 січня 2015 року №11 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» (зі змінами) та від 08 грудня 2014 року №409 «Про затвердження Порядку проведення Богодухівською районною державною адміністрацією Харківської області перевірок стану здійснення органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» робочою групою районної державної адміністрації під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Л.М.Іванової 10 вересня розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Сіннянської сільської ради щодо здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

   

  Проведення Всеукраїнського профілактичного заходу “Урок”

  З 01 по 09 вересня відбувся Всеукраїнський профілактичний захід "Урок". Спеціалістами служби у справах дітей районної державної адміністрації проведені заходи щодо виявлення дітей, які не охоплені навчанням, залучення їх до навчання у закладах освіти. У навчальних закладах відбулись семінари з відповідною тематикою. Інформація про проведення Всеукраїнського профілактичного заходу "Урок" доведена до відома батьків.
  У даний час на території Богодухівського району виявлена одна дитина не охоплена навчанням. Службою у справах дітей районної державної адміністрації вживаються заходи щодо усунення причин, внаслідок яких вона не була охоплена навчанням.

   

  Призов громадян на строкову військову службу

  На підставі Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році», наказу військового комісара Богодухівського об'єднаного міського військового комісаріату від 03 вересня 2015 року №88 «Про призов громадян України на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2015 року» з 01 жовтня 2015 року по 30 листопада 2015 року в районі проводиться призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань.

  Детальніше...

   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Липень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930311234

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання