Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Та не погасне біль Голодомору, і свята наша пам'ять не помре

Без минулого немає майбутнього. І хоч яким жахливим воно не було, пам’ятати і поважати його ми повинні.
26 листопада на міському кладовищі, біля пам’ятного знака – Хреста жертвам Голодомору 1932-1933 років на Богодухівщині, відбулися скорботні заходи з нагоди Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні за участю керівництва району та міста, представників підприємств, установ та організацій, районних осередків політичних партій та громадських організацій, громадськості. Настоятель Свято-Покровського храму, протоієрей о. Стефаній відслужив панахиду за померлими під час страшної трагедії, присутні поклали квіти до пам’ятного знака та схилили голови в хвилині мовчання.

Детальніше...

 

З колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району

23 листопада відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району. Питання, винесені на засідання:
1. У порядку контролю: Про хід виконання рішення спільного засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 31 серпня 2011 року «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни на підприємствах, установах та організаціях району за підсумками роботи I півріччя 2011 року».
2. Про стан реалізації на території району основних положень Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
3. Підведення підсумків роботи сільськогосподарських підприємств району.
4. Про організаційні та методичні засади удосконалення системи роботи з контрольними документами.
5. Про затвердження кандидатур осіб, рекомендованих для участі в конкурсному відборі на навчання в Харківському регіональному інституті державного управління національної академії державного управління при Президентові України.

Детальніше...

 

16 листопада - День працівників радіо, телебачення і зв’язку

Шановні працівники електро- і поштового зв’язку Богодухівщини!

Щиро й сердечно вітаю вас із професійним святом!
Продовжуючи кращі традиції, працюючи натхненно і самовіддано, ви завжди знаходитесь на передових позиціях розбудови інформаційного простору, в авангарді соціально-політичного і економічного життя району. Найголовнішими показниками вашої роботи є відповідальне і творче ставлення до справи, стабільність і динамічність.
Сьогодні на вас покладено надзвичайно важливе завдання - задовольнити зростаючі потреби нашого населення в об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв’язку. Ці потреби не зникнуть ніколи, тому їх задоволення є важливою передумовою подальшого поступального розвитку нашої держави, її інтеграції у світовий інформаційний простір.
Бажаю вам успіхів на цьому шляху, нових звершень у вашій надзвичайно необхідній праці на благо рідної України!
Щастя, здоров’я, добробуту і процвітання вам і вашим родинам!

З повагою.
Заступник голови Богодухівської
районної державної адміністрації
В.В.Зирянова

 

Апаратна нарада від 02.11.11

2 листопада відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, на порядку денному якої були розглянуті питання:
1. У порядку контролю: Про стан виконання доручення голови райдержадміністрації від 20.04.2011 №01-03/896 «Про передплату на газету «Слобідський край».
2. Про організацію виконання у районі розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.04.2008 №581-р (у редакції розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.07.2010 №1565-р) «Про проведення у 2012 році Всеукраїнського перепису населення» та результати перевірки стану адресного господарства деяких населених пунктів району.
3. Про хід виконання доручення голови Харківської обласної державної адміністрації М.М.Добкіна від 19.10.2011 №01-16/7882 за підсумками селекторної наради від 07.10.2011 «Про стан справ з організації роботи з кадрами в обласній та районних державних адміністраціях».
4. Про роботу районної державної адміністрації щодо забезпечення доступу до публічної інформації відповідно до вимог чинного законодавства.

Детальніше...

 

Особистий прийом громадян головою РДА

1 листопада 2011 року голова районної державної адміністрації Коновалов Л.С. провів особистий прийом громадян. Звернулися жителі селища Максимівка Крисинської сільської ради Богодухівського району з прохання надання допомоги у розв’язанні спірних питань по газифікації між двома вуличними кооперативами по будівництву вуличних газопроводів. Заявникам надані відповідні роз’яснення.

 

Виїзний прийом голови РДА

25 жовтня 2011 року голова районної державної адміністрації провів особистий (виїзний) прийом на території Куп’єваської сільської ради.
До голови районної державної адміністрації звернулися 3 громадян з різних питань.
Після проведення особистого прийому голова районної державної адміністрації зустрівся із депутатським корпусом Куп’єваської сільської ради, з яким були обговорені проблемні питання територіальної громади.

 

Пишаємося талантами

Пісня - це душа народу, це безмежне поле, засіяне зерном історії і заквітчане людськими надіями, це любов до Вітчизни і ненависть до її ворогів. Вона пахне весняними дощами, синіми льонами, запашними чорнобривцями, материнськими теплими долонями.
Українська пісня живе з давніх часів, живе, переживаючи цілі покоління. Кажуть, що українець співає цілий рік і цілий вік.

Детальніше...

 

На засіданні колегії державного архіву Харківської області

21 жовтня 2011 на засіданні колегії державного архіву Харківської області доповідала керівник апарату Богодухівської райдержадміністрації Л.М.Іванова на тему: «Про роботу щодо забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду в архівному відділі Богодухівської районної державної адміністрації та архівних підрозділах установ, підприємств та організацій району, що включені до списків «№1 та №2». Згідно з рішенням колегії обласного архіву стан роботи архівного відділу райдержадміністрації визнано як добрий.
У 2011 році відповідно до наказу директора державного архіву Харківської області при внесенні змін до персонального складу колегії обласного архіву, до нього введено начальника архівного відділу Богодухівської райдержадміністрації - Дручинську І.В.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання