Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Зустріч голови райдержадміністрації з жителями Гутянської селищної ради

  26 березня 2012 року голова Богодухівської районної державної адміністрації Володимир Миколайович Бєлий провів зустріч з жителями Гутянської селищної ради.
  Мета зустрічі - знайомство з жителями Гутянської селищної ради, реальне бачення на місці їх проблем та надання максимальної допомоги в їх вирішенні.

  Детальніше...

   

  З засідання Організаційного комітету

  27 березня відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки щодо відзначення в районі 25 річниці з дня заснування районної організації ветеранів України. В ході засідання були обговорені організаційні питання проведення урочистих та святкових заходів, які відбудуться 30 березня в районному будинку культури.

   

  Зустріч голови райдержадміністрації з жителями Павлівської сільської ради

  20 березня голова Богодухівської районної державної адміністрації Володимир Миколайович Бєлий провів комплексний виїзд та зустріч з жителями Павлівської сільської ради.
  Ця чергова зустріч пройшла у рамках ознайомлення з громадою Павлівської сільської ради та її проблемами.

  Детальніше...

   

  Засідання координаційної комісії з питань розвитку підприємництва при райдержадміністрації

  15 березня 2012 року під головуванням Бєлого Володимира Миколайовича, голови районної державної адміністрації відбулося засідання координаційної комісії з питань розвитку підприємництва при райдержадміністрації. Обговорювалися два питання:
  - про вплив змін до податкового Кодексу України на податкові надходження та кількість суб’єктів малого підприємництва у районі;
  - про розгляд актуальних питань розвитку малого підприємництва.

  Детальніше...

   

  Зустріч голови райдержадміністрації з жителями Сіннянської сільської ради

  15 березня 2012 року голова Богодухівської районної державної адміністрації В.М. Бєлий разом з депутатом обласної ради Усенком О.В., першим заступником голови райдержадміністрації Кириченком О.І., начальником відділу освіти райдержадміністрації Яковлєвим Б.М., начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Волошко А.М., директором ТОВ «Богодухівсількомсервіс» Роговим В.Г. та начальником РЕМу Говорухою С.М. провів комплексну виїзну зустріч з жителями Сіннянської сільської ради з питань вирішення основних проблем життєдіяльності громади. Зустріч проходила в приміщенні сільської клубу, зібралося близько 30 жителів. Були присутні депутати районної та сільської ради, підприємці, жителі населеного пункту.

  Детальніше...

   

  Шановні працівники житлово-комунального господарства і сфери побутового обслуговування населення району!

  Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
  Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.
  Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя міста та населених пунктів району без цілодобової роботи цих служб. Працівники комунальних підприємств невтомно піклуються, щоб у домівках була вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці, двори і під’їзди.
  На ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності міста, сіл та селищ.
  Шановні друзі! Багато, хто з ваших колег зустрічає цей святковий день на своєму робочому місці - така специфіка вашої роботи.
  Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній справі!
  І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

  З повагою.
  Голова Богодухівської районної
  державної адміністрації В.М.Бєлий

   

  Зустріч голови райдержадміністрації з жителями Шарівської селищної ради

  12 березня 2012 року голова Богодухівської районної державної адміністрації Володимир Миколайович Бєлий провів зустріч з жителями Шарівської селищної ради.
  Метою зустрічі, як наголосив Володимир Миколайович, стало реальне бачення на місці проблем жителів територіальних громад і надання допомоги в їх вирішенні.

  Детальніше...

   

  198-річниця з дня народження Великого Кобзаря

  9 березня відбулися урочисті заходи з нагоди 198-річниці з дня народження Великого Кобзаря. Вшанувати пам’ять про великого поета прийшли голова райдержадміністрації Бєлий В.М., заступник голови районної ради Самутін І.П., в.о. міського голови, секретар ради Олексенко Н.І., представники трудових колективів підприємств, установ, організацій, районних осередків політичних партій та громадських організацій, громадськість.
  Перед зібранням виступила вчитель української мови та літератури Богодухівського колегіуму №2 Назаренко О.О. По закінченні урочистої частини відбулося покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзарю.

   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Червень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  272829303112
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання