Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  12 квітня - День працівників ракетно-космічної галузі України

  Шановні працівники та ветерани
  Богодухівського електромеханічного заводу!

  Щиро вітаю вас із Днем працівників ракетно-космічної галузі України.
  Сьогодні електромеханічний завод – це велика сконцентрованість виробничого потенціалу, який відіграє значну роль в економічному зростанні нашої області і держави, сучасне підприємство, яке випускає комплектуючі бортової і наземної апаратур систем управління космічними апаратами «Днепр», «Зенит» (програма «Морской старт»), «Протон», «Союз», які з ДНВП «Об’єднання Комунар» Національного космічного Агенства України відправляються підприємствам-виробникам України, Росії і в інші країни СНД, а також більше 160 видів товарів широкого вжитку.
  За 43-річний період свого розвитку на вашому підприємстві працювало більше 12 тисяч жителів Богодухівського району, які вносили посильний вклад в соціально-економічний розвиток району, міста і Богодухівщини.
  Високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи завжди були запорукою великих досягнень у вашій роботі.
  Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та успіхів у надзвичайно відповідальній, нелегкій, але такій потрібній праці.

  З повагою.
  Голова районної державної адміністрації
  Л.С.Коновалов

   

  Охорона праці - питання важливе

  Людина та її здоров'я - найбільша цінність як в суспільстві так і в Українській державі. Держава докладає великих зусиль, створюючи умови безпечної життєдіяльності людини як в навколишньому середовищі, так і в середовищі праці.
  Питання охорони праці почали підніматися ще з XVII століття. 10 грудня (23 грудня за новим стилем) 1719 р. Петром І затверджено Указ про заснування Берг-Колегії. Її метою було забезпечити розвиток гірничої справи в Росії, а також керівництво та нагляд за гірничозаводської промисловістю. З цього часу почалося формування вітчизняної гірничої адміністрації з її власними місцевими органами, які управляли казенними заводами і здійснювали нагляд за приватновласницькими.

  Детальніше...

   

  На полях району

  Як повідомив начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Адаменко М.Г., в цьому році весняно-польові роботи розпочалися з південних господарств району, власне, як завжди.

  Детальніше...

   

  Засідання Організаційного комітету

  З метою забезпечення організації та проведення заходів до 25-ї річниці Чорнобильської катастрофи, на виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 31.01.11 №26 «Про відзначення 25-х роковин Чорнобильської катастрофи» розпорядженням голови райдержадміністрації від 25.02.11 №70 було утворено Організаційний комітет з підготовки та проведення в Богодухівському районі заходів, пов’язаних з 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи та затверджено його персональний склад.
  1 квітня відбулося засідання Організаційного комітету під головуванням заступника голови райдержадміністрації Зирянової В.В., під час якого були розглянуті питання щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській  АЕС та про підготовку і проведення заходів в районі, пов’язаних з 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

  Детальніше...

   

  "Весняні дзвіночки" на Богодухівщині

  1 квітня в районному будинку культури відбувся відбірковий тур районного конкурсу дитячої творчості «Весняні дзвіночки». Слід відзначити, що цей конкурс при підтримці відділів райдержадміністрації: у справах, сім’ї, молоді та спорту і відділу культури і туризму проходить на Богодухівщині вже в 14 раз. Цього року в конкурсі взяло участь 30 учасників художньої самодіяльності. Серед них були і самі наймолодші – вихованці ДНЗ №9, учасники танцювального колективу районного будинку культури «Веселка» (керівник Касьяненко А.)

   

  Наші вітання

  Колектив Богодухівської районної державної адміністрації щиро вітає голову районної державної адміністрації Леоніда Станіславовича Коновалова з днем народження.

  Шановний Леоніде Станіславовичу!

  Зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття.

  Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро на благо району.

   

  Гаряча лінія з начальником Богодухівського відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Г.І.Житник

  Нещодавно в редакції районної газети «Маяк» відбулася «гаряча лінія» з начальником Богодухівського відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Житник Г.І.
  Галина Іванівна дала відповіді на запитання мешканців району.

  Детальніше...

   

  Наше право - бути захищеними від насильства

  За ініціативи Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, при підтримці відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Богодухівської районної державної адміністрації 29 березня в районному будинку культури відбувся інформаційний захід (публічне обговорення з населенням) «Наше право – бути захищеним від насильства».

  Детальніше...

   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Червень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  272829303112
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання