Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Зустріч голови районної державної адміністрації з Полково-Микитівською сільською громадою

Голова Богодухівської районної державної адміністрації В.М. Бєлий разом з першим заступником голови райдержадміністрації Кириченком О.І. 29 лютого провів комплексний виїзд та зустрівся з жителями Полково-Микитівської сільської ради з питань вирішення основних проблем. В приміщенні сільського будинку культури зібралося близько 120 жителів. Були присутні депутати сільської ради, члени виконавчого комітету, голова СФГ «Промінь» Васенін А.С., підприємці, жителі населеного пункту. Зустріч була досить конструктивною, на гострі питання, які порушувала громада відразу були надані шляхи їх вирішення.

Детальніше...

 

«Пряма лінія» з державним реєстратором апарату Богодухівської райдержадміністрації Хромєєвим В.А.

28 лютого пройшла «пряма лінія» з державним реєстратором апарату Богодухівської райдержадміністрації Хромєєвим В.А.
Тих, хто зателефонував на «пряму лінію», цікавило питання:
- які документи потрібно для заміни кодів виду економічної діяльності 2005 року (КВЕД-2005) на коди виду економічної діяльності 2010 року (КВЕД-2010)?

Детальніше...

 

Зустріч голови райдержадміністрації з трудовим колективом СФГ «Промінь» та жителями Губарівської сільської ради

27 лютого 2012 року голова Богодухівської районної державної адміністрації Володимир Миколайович Бєлий провів зустріч з трудовим колективом СФГ «Промінь» та жителями Губарівської сільської ради.
Метою зустрічі, як наголосив Володимир Миколайович, стало традиційне знайомство з населеними пунктами району та реальне бачення на місці проблем жителів територіальних громад і надання допомоги в їх вирішенні.

Детальніше...

 

Богодухівщина відсвяткувала Масляну

У народному календарі наших предків велику роль відігравали зміни в природі, вони відзначалися святами, причому люди намагалися під час таких переломів вплинути на світ, щоб захиститись від зла й закликати добро.
Особливо жаданою була весна. Її починали кликати заздалегідь, як тільки молоде сонечко набирало сили й починав збільшуватись день. Тому й посідає таке почесне місце в народному календарі Масляна, яка за широтою й розмахом, за життєлюбністю може зрівнятися хіба що з різдвяними святами, які також відзначаються цілий тиждень.

Детальніше...

 

Зустріч голови райдержадміністрації з жителями Дмитрівської сільської ради

21 лютого голова Богодухівської районної державної адміністрації Володимир Миколайович Бєлий провів комплексний виїзд та зустріч з жителями Дмитрівської сільської ради.
Метою зустрічі, як наголосив Володимир Миколайович стало традиційне знайомство з населеними пунктами району та реальне бачення проблем жителів територіальних громад і можливість їх вирішення.

Детальніше...

 

Зустріч голови райдержадміністрації з громадою с.Івано-Шийчине

16 лютого Голова Богодухівської районної державної адміністрації В.М. Бєлий провів комплексний виїзд та зустріч з жителями Івано-Шийчинської територіальної громади з питань вирішення основних проблем. В приміщенні сільської ради зібралося близько 60 жителів. Були присутні депутати сільської ради, члени виконавчого комітету, голова СТОВ ім. Ватутіна Шуба О.М., підприємці, жителі населених пунктів. Зустріч була побудована в діалозі з громадянами, який був досить змістовним.

Детальніше...

 

Пам’ятаємо завжди і віддаємо шану мужності

Війна. Чужа. Неждана. Непотрібна. І далі продовження віршованих поетичних рядків - Геройство. Біль, Дочасна сивина. Прокляття чаша випита до дна. Жорстока тиша. Вибухоподібна.
Ці слова про - Афганську війну. Брудну. Неоголошену… Та хіба війни бувають чистими? Будь-яка несе смерть, каліцтво. Вдягає жалобу в тисячі сердець: сердець матерів, наречених, дружин, дітей. У війни холодні очі, свій рахунок, своя безжальна арифметика.

Детальніше...

 

Почути всіх. Допомогти кожному

13 лютого голова Богодухівської райдержадміністрації В.М.Бєлий провів зустріч з трудовим колективом СФГ «Кленівське» та жителями територіальної громади з питань вирішення основних проблем. В приміщенні Кленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів зібралося близько 80 жителів. Були присутні депутати сільської ради, члени виконавчого комітету, голова СФГ «Кленівське» Пивоваров Г.Л., підприємці, пересічні громадяни. Зустріч пройшла досить конструктивно, жителі села були досить активними співрозмовниками.

Детальніше...

 

Пошук по сайту


Архів новин

Липень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання