Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Заступник голови районної державної адміністрації Юрченко О.В. провів зустріч з трудовим колективом ДП «Богодухівський сільськогосподарський учбово-курсовий комбінат»

14 листопада 2012 року в адміністративній будівлі ДП «Богодухівський сільськогосподарський учбово-курсовий комбінат» відбулася зустріч заступника голови Богодухівської районної державної адміністрації Юрченка О.В. з трудовим колективом підприємства.

Детальніше...

 

З апаратної наради у голови районної державної адміністрації

На черговій апаратній нараді у голови райдержадміністрації 14 листопада 2012 року було розглянуто низку питань. Зокрема, у порядку контролю було розглянуто 2 питання: про хід виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 27 березня 2012 року №01-15/2312 за підсумками селекторної наради від 02 березня 2012 року з питання «Про хід виконання доручення голови обласної державної адміністрації за підсумками проведення обласної селекторної наради 11 листопада 2012 року щодо стану виділення та використання коштів місцевих бюджетів для організації та проведення оплачуваних громадських робіт в Харківській області» та про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 жовтня 2012 року №599 «Про заходи щодо ліквідації та запобігання поширення інфекційних захворювань».

Детальніше...

 

Особисті прийоми голови: питання різні, але в більшості - вирішувані

Щоразу під час особистих прийомів голови районної державної адміністрації до нього поспішають жителі Богодухівщини як до останньої інстанції у вирішенні наболілих проблем.
І черговий виїзний особистий прийом голови, який пройшов 12 листопада для дмитрівської громади, знову довів про це. Адже цього дня до В.М.Бєлого за допомогою звернулося близько двадцяти жителів сільської ради. Численні проблеми, які потребують втручання влади, стосувалися різних тем: це і земельні питання, і питання автобусного сполучення на маршруті «Богодухів-Дмитрівка», і вуличне освітлення, і відновлення робочих місць, і питання стосовно функціонування харчоблоку Матвіївської школи…

Детальніше...

 

В районній державній адміністрації відбувся семінар щодо запобігання та протидії корупції

На виконання законів України «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про державну службу», інших нормативно-правових актів антикорупційного характеру районною державною адміністрацією вживається низка заходів щодо запобігання проявам корупції та здійснення контролю за додержання державними службовцями райдержадміністрації та посадовими особами місцевого самоврядування району вимог антикорупційного законодавства.

Детальніше...

 

Всі питання - на контролі

Нещодавно перший заступник голови райдержадміністрації О.І.Кириченко провів особистий прийом у Богодухівському районному відділі енергозбуту. До Олександра Івановича звернулося 8 чоловік з різних питань. Всі питання взято на контроль, їх розглядом займаються відповідні служби. Про результати заявникам буде повідомлено письмово.

 

Засяяли купола нового Храму

8 листопада в с. Шуби Богодухівського району відбулася знакова подія - відкриття нового Храму Святого великомученика Димитрія Солунського. Відкриття духовного центру в селі саме цього дня стало не випадковим, адже саме 8 листопада православні всього світу вшановують пам’ять Димитрія Солунського, який у 306 році до нашої ери був страчений римськими воїнами за християнську віру.

Детальніше...

 

З апаратної наради у голови районної державної адміністрації

На черговій апаратній нараді у голови райдержадміністрації 7 листопада 2012 року було розглянуто низку питань. Зокрема, у порядку контролю було розглянуто 2 питання: про хід виконання дорученя голови райдержадміністрації від 03 серпня 2012 року №01-03/2159 за результатами зборів активу Гутянської територіальної громади 02 серпня 2012 року та про хід виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 10 жовтня 2012 року №01-15/8028 «Про підсумки введення житла в експлуатацію за 9 місяців 2012 року».

Детальніше...

 

Зустріч заступника голови районної державної адміністрації Юрченка О.В. з трудовим колективом ТОВ «Богодухівське ХПП»

7 листопада 2012 року заступник голови районної державної адміністрації Юрченко О.В. провів зустріч з трудовим колективом ТОВ «Богодухівське ХПП».
В ході зустрічі були обговорені питання щодо роботи аграрної галузі району в поточному році, про виділення земельних ділянок для ведення особистих селянських господарств, питання правового оформлення документів на право володіння та користування земельними ділянками у приватних господарствах населення, про стан довкілля.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання