Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  «Пряма лінія» «Суспільство проти корупції» з головним спеціалістом юридичного сектору апарату районної державної адміністрації Тетяною Олександрівною Кожушко

  14 червня  відбулася «пряма лінія»  «Суспільство проти корупції» з головним спеціалістом юридичного сектору апарату  районної державної адміністрації    Тетяною Олександрівною Кожушко.

  Тих, хто зателефонував до Тетяни Олександрівни, цікавили наступні питання:

   

  Які об’єкти слід декларувати в розділі «Корпоративні права»?

           У розділі «корпоративні права» зазначаються всі корпоративні права, що належать суб’єкту декларування або члену його сім’ї на праві власності, крім тих, що вже були зазначені в розділі «Цінні папери» (наприклад, акції). Такими правами можуть бути частки (паї) у статутному (складеному) капіталі чи в будь-якому іншому еквіваленті статутного капіталу товариства, підприємства, організації, що зареєстровані в Україні або за кордоном, у тому числі пайові внески в кредитній спілці.

           Вартість корпоративних прав відображається у декларації у відсотковому та грошовому вираженні. У грошовому вираженні вартість зазначається станом на дату набуття прав або-якщо проводилася грошова оцінка таких прав і результати оцінки відомі суб’єкту декларування-відповідно до результатів такої оцінки.

   

  Чи потрібно повідомляти про факт суттєвої зміни в майновому стані, якщо припинив виконувати функції держави або місцевого самоврядування?

  Якщо суб’єкт декларування припинив виконувати функції держави або місцевого самоврядування у серпні 2016 року, а декларацію особи, яка припинила відповідну діяльність, подав у лютому 2017 року, то обов’язок у такого суб’єкта декларування подати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані припинився після подання ним декларації особи, яка припинила виконувати функції держави або місцевого самоврядування.

   

  Які види юридичних осіб повинні затвердити антикорупційну програму?

  У частині другій статті 62 Закону України «Про запобігання корупції» визначено види юридичних осіб, які повинні затвердити антикорупційну програму.

  Антикорупційну програму  затверджують рішенням (наказом) керівника юридичної особи після її обговорення з працівниками і посадовими особами юридичної особи.

  Програма є комплексом правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції у діяльності юридичної особи.

   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Березень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  26272829123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання