Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  «Пряма лінія» з директором Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Н. В. Лещенко

  11 жовтня відбулася «пряма лінія» з директором  Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Н.В.Лещенко, під час якої жителя району цікавили наступні питання:

  - Я житель Богодухівського району, закінчив школу декілька років тому. На даний момент не маю роботи та хочу здобути професію електрогазозварника або електрогазозварника ручного зварювання. Довідався про можливість навчання через центр зайнятост і  як у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості так і у навчальних закладах м. Харкова.  Які переваги в такому навчанні та які професії можливо отримати?

  Серед переваг навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості є гарантоване працевлаштування слухачів, що вчаться за направленням служби зайнятості, стислі терміни навчання, максимальне врахування вимог роботодавців, використання в учбовому процесі новітніх технологій та обладнання, можливість навчатися за індивідуальною формою, комфортні умови навчання та проживання для людей різного віку.

  Професії, за якими проводиться навчання, досить актуальні на ринку праці. Зокрема, це  оператор верстатів з програмним керуванням, швачка, кравець, в’язальниця трикотажних виробів та полотна, перукар (перукар – модельєр), манікюрниця, педикюрниця, токар, фрезерувальник, слюсар-ремонтник, налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням, кухар, верстатник широкого профілю, заточувальник, виноградар, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, адміністратор, візажист, косметик, покоївка, касир торгового залу,  оператор маніпулятора (лісове господарство та лісозаготівля), електрозварник ручного зварювання (початок навчання 08.11.2018 року), оператор котельні, лицювальник-плиточник, маляр, монтажник гіпсокартонних конструкцій, штукатур.

  Також можливо пройти навчання в навчальних закладах Харківської області зокрема за професією електрогазозварник  на базі ДНЗ «Харківський обласний навчальний центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК» за адресою: с. Пісочин, вул. Некрасова, 11 (термін навчання – 5,18 міс., орієнтовна дата початку навчання – 22.10.2018 року). Направляються особи з базовою або повною середньою освітою після           18 років, які пройшли медкомісію.

  -Зрозуміло, що навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації вимагає певних матеріальних затрат. Скажіть, а хто здійснює оплату за навчання безробітних?

  За направленням служби зайнятості безробітні навчаються за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Крім того, у період професійного навчання служба зайнятості відповідно до чинного законодавства надає людям  допомогу по безробіттю, що була їм попередньо призначена, компенсує витрати на проїзд, забезпечує проживання у гуртожитках.

   

  За детальними роз’ясненнями звертайтеся до Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою м. Богодухів, вул. Моргунова,7, т. 3-02-32.

  Пошук по сайту  Архів новин

  Березень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  26272829123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання