Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Наставництво: як одна людина може змінити життя дитини-сироти

     

  Кожна дитина потребує підтримки та допомоги зі сторони рідних, але не кожна з тих чи інших причин  має змогу її отримати.  Ця інформація адресована людям, небайдужим до дітей, які волею долі залишилися без опіки своїх батьків та близьких і виховуються в державних установах, та покликана познайомити кожного з наставництвом, як формою взаємодії з дитиною.

  Наставництво– це добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі цілодобового перебування, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя. Наставником може стати повнолітня дієздатна особа, яка виявить бажання стати старшим другом та порадником дитині з інтернату на період 1-2 роки.  Наставник мотивує дитину до розвитку та є джерелом емоційної підтримки, допомагає зрозуміти здібності і зорієнтувати в професії, будувати плани та слідувати поставленим цілям, спілкується щотижня з вихованцем, готує до самостійного життя шляхом розвитку у дитини навичок і вмінь.

            Щоб стати наставником, Вам не знадобиться ніяких особливих навичок. Треба лише вміти слухати, мати бажання піклуватися та передавати власний досвід і знання. Проте, слід зазначити, що наставництво передбачає проходження кандидатами навчання за спеціальною програмою.

  Богодухівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує до співпраці усіх небайдужих, хто готовий поділитися сімейним теплом з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах. Про більш детальну інформацію про наставництво та сімейні форми виховання Ви зможете дізнатися, звернувшись до нас за адресою:                   м. Богодухів,  вул. Молодіжна, 2, кімната №7 (колишня будівля відділення терапії ЦРЛ) тел. 3-45-65.

   

   

  Директор Богодухівського районного центру

   соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

  Н.Є. Чуйко


  Пошук по сайту  Архів новин

  Травень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  293012345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  272829303112

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання