Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району

22 березня під головуванням голови Богодухівської районної державної адміністрації Анатолія РИСЦОВА відбулося в режимі відеоконференції чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району з порядком денним.
   
    Як зазначено на комісії по першому питанню, в Богодухівському районі епідемічна ситуація з COVID-19 залишається напруженою. За останній тиждень захворюваність різко зросла. Станом на 22 березня 2021 року лише за останній тиждень захворіло 109 чол., з них: Богодухівська громада – 30 чол., Валківська громада – 17 чол., Золочівська громада – 35 чол., Краснокутська громада – 22 чол., Коломацька громада – 5 чол.
   
    На зростання захворюваності вплинуло недотримання населенням вимог адаптивного карантину (масковий режим, соціальне дистанціювання, тощо), збільшення міграційних процесів, що сприяло значному розповсюдженню збудника хвороби.
   
    За результатами доповідей, з урахуванням обговорення, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та враховуючи протокольне рішення позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області (протокол № 7 від 17 березня 2021 року), місцева комісія ВИРІШИЛА: ввести наступні обмеження на території Богодухівського району:
   
    - проведення масових ( культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних, тематичних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому залі.
   
    Організатор заходу є відповідальним за нанесення горизонтальної розмітки або інших засобів дистанціонування для дотримання між особами фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням осіб стоячи;
   
    - приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури та приймання відвідувачів іншими суб’єктами діяльності у сфері культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків (розміщення здійснюється з дотриманням шагового порядку розміщення, зокрема для груп із двох осіб) у кожному окремому кінозалі або залі;
   
    - діяльність спортивних залів,фітнес-центрів, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку одна особа на 10 кв. метрів загальної площі приміщення, басейнів більше ніж чотири особи на одній доріжці для індивідуальних занять або шість осіб для спортивно-тренувальних груп.
   
    З решти питань порядку денного було прийнято відповідні протокольні рішення.
   
   


Пошук по сайту


Архів новин

Травень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання