Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Стартував ІІ тур всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

  Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» - це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника.

  Конкурс щорічно проводиться серед державних службовців II-VII категорії посад в номінаціях: «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як 5 років, з них на керівних посадах не менш як 2 роки); та «Кращий спеціаліст» (спеціалісти,які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

  У рамках Конкурсу проводиться навчання за Комплексною програмою підвищення кваліфікації державних службовців ІІ-VІІ категорій посад, яка розроблена Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України. Метою навчання державних службовців за Програмою є набуття та удосконалення системи знань і умінь, як основи професійної компетентності, здатності до ефективного вирішення завдань професійної діяльності в умовах модернізації державного управління, реалізації системних реформ, формування громадянського суспільства.

  Завершився перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», що проводився протягом березня-квітня 2013 року.

  Згідно з планом проведення Конкурсу в органах виконавчої влади у 2013 році для забезпечення проведення І туру було створено 1151 оргкомітет, що на 153 оргкомітети більше, ніж у 2012 році, з них: 360 - в апаратах та структурних підрозділах центральних органів виконавчої влади, інших державних органів; 791 - в місцевих державних адміністраціях.

  Загальна кількість учасників І туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» склала 10 521 особу (що на 1324 особи більше, ніж у 2012 році), з них:
  - в апаратах та структурних підрозділах центральних органів виконавчої влади, інших державних органів - 3727 державних службовців;
  - в місцевих органах виконавчої влади - 6794 державні службовці.
  Участь у номінаціях взяли:
  - «Кращий керівник» - 3505 державних службовців;
  - «Кращий спеціаліст» - 7016 державних службовців.

  Завдання першого туру конкурсу «Кращий державний службовець» включали питання щодо нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства, системи організаційно-розпорядчої документації, ділового мовлення, нових комп’ютерних технологій, ситуаційні завдання щодо прийняття ефективних рішень, які входять до компетенції органу влади.

  Проведення другого туру конкурсу «Кращий державний службовець» відбуватиметься протягом травня-червня поточного року:
  - серед центральних органів виконавчої влади на базі Нацдержслужби України;
  - серед місцевих органів виконавчої влади (на базі центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій).

  Під час проведення особлива увага зосереджуватиметься на виявленні державних службовців з високим професійним рівнем вирішення складних завдань у сфері державного управління.

  Завдання включатимуть:
  - запитання для співбесіди з питань державного управління та місцевого самоврядування;
  - практичні завдання та тести з питань службової етики та етикету;
  - публічний виступ з актуальних питань суспільно-політичного розвитку країни та реформування державного управління.

  Переможці та лауреати Конкурсу нагороджуватимуться дипломами та цінними подарунками.

  ІІІ тур Конкурсу та його фінальну частину заплановано провести наприкінці вересня 2013 року.

  Початок цьогорічного конкурсу вкотре показав, що на державну службу приходять професійно підготовлені громадяни, які професійно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності.

  І-й тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у Харківській області у двох номінаціях: «Кращий спеціаліст» та «Кращий керівник» серед працівників апарату, управлінь Харківської обласної державної адміністрації та райдержадміністрацій. Організаційні комітети з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» були створені в апараті облдержадміністрації, у 17 структурних підрозділах облдержадміністрації та в усіх 27 райдержадміністраціях області. До участі в першому турі конкурсу було подано 305 заяв державних службовців, серед них 118 - керівників, 187 - спеціалістів.

  Переможцями І туру Конкурсу визнано 65 учасників:
  - у номінації «Кращий керівник» - 29 учасників;
  - у номінації «Кращий спеціаліст» - 36 учасників.

  У ІІ турі 21 державний службовець у номінації «Кращий керівник» та 7 державних службовців у номінації «Кращий спеціаліст». ІІ тур проходив на базі на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України,
  - з 22 травня по 24 травня 2013 року для переможців у номінації «Кращий керівник»;
  - з 27 травня по 29 травня 2013 року для переможців у номінації «Кращий спеціаліст».

  ДОВІДКОВО

  Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України
  від 19 вересня 2007 року №1152 з метою забезпечення зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

  Матеріали щодо проведення Конкурсу розміщені на офіційному веб-сайті Нацдержслужби України (www.nads.gov.ua): банер «Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець».

  Матеріали прес-служби Нацдержслужби України

  Пошук по сайту  Архів новин

  Квітень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293012345

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання