Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  До уваги внутрішньо переміщених осіб та громадських об’єднань!

  Стартує подання документів для формування Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Богодухівській районній військовій адміністрації
     
      Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» районна державна (військова) адміністрація формує склад Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при районній державній (військовій) адміністрації.
     
      Рада з питань внутрішньо переміщених осіб є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, який утворюється для реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції.
     
      Стати членом ради запрошуються:
      ● внутрішньо переміщені особи, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи Богодухівський район Харківської області, що є адресою останнього задекларованого/зареєстрованого місця проживання внутрішньо переміщеної особи, в тому числі які є представниками суб’єктів господарювання, які в установленому законодавством порядку перемістили свої виробничі потужності та активи;
      ● громадські об’єднання, в статуті яких визначено, що їх діяльність спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб і реалізацію проєктів у межах адміністративно-територіальної одиниці, на юрисдикцію якої поширюються повноваження органу, при якому утворено Раду.
     
      Персональний склад Ради затверджується розпорядженням начальника Богодухівської районної військової адміністрації з числа осіб, які відповідають вимогам членів Ради та виявили бажання брати участь у діяльності Ради.
     
      Відбір членів Ради здійснюватиметься на підставі поданих внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань документів в електронній та/або паперовій формах, а саме:
      ● заяви у довільній формі;
      ● документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або є Документ;
      ● документа про освіту (за наявності);
      ● мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
      ● відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);
      ● довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.
     
      Склад Ради утворюється у кількості 18 осіб, з яких:
      9 осіб – внутрішньо переміщені особи;
      6 осіб – представники органу, при якому утворено Раду;
      3 особи – представники громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб.
     
      Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, відповідність високим стандартам доброчесності, відсутність конфлікту інтересів, наявність особистих досягнень або реалізованих проєктів у сфері захисту внутрішньо переміщених осіб, наявність конкретних пропозицій щодо особистого вкладу в реалізацію мети та завдань Ради.
     
      Пропозиції щодо включення до складу Ради подаються в електронній формі на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або у паперовому вигляді до управління соціального захисту населення Богодухівської районної державної (військової) адміністрації за адресою: 62103, Харківська область, м. Богодухів, вул. Дмитра Чернієнка, 6.
     
      Пропозиції приймаються до 19 вересня 2023 року включно.
      Додаткова інформація за тел. (05758) 3 30 09
     
     


  Пошук по сайту  Архів новин

  Квітень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293012345

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання