Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Завдання влади - знати і вирішувати проблеми людей

Черговий День влади у громаді пройшов 10 червня у Полковій Микитівці. Як завжди, говорили - радилися жителі з місцевою владою і головою райдержадміністрації. На зустрічі також був присутній голова СФГ «Промінь» А.С.Васенін - депутат Харківської обласної ради, постійний помічник громади. І спортивне, і культурне, і шкільне життя полковомикитівців не обходиться без щедрої допомоги господарства.

Звичайно, багато питань є у полковомикитівців, але, як зауважив В.М.Бєлий, «вони дещо іншого формату, ніж в інших радах». Мова йде про те, що, якщо, приміром, у деяких громадах лише мріють про освітлення, то тут воно є; проблема для людей лише в тому, коли прийде світло саме на їхню вулицю. Те ж стосується і води. Перебоїв зовсім немає, адже постачає воду СФГ «Промінь», є лише певні питання з документами.

А, взагалі, позитивні зрушення у житті громади відчутні. Зокрема, як повідомив сільський голова С.І.Мартелов, наразі завершено роботу щодо відновлення вуличного освітлення на першій лінії села Полкова Микитівка (вул. Тельмана, Ситниківська, Молодіжна, Робітнича). Придбано два контейнери для ТПВ, у планах - придбати іще кілька. Проводиться робота з населенням щодо укладення угод на вивезення сміття.

У 2013 році було відремонтовано та зроблено капітальний ремонт пам’ятника загиблим воїнам, повністю замінено паркан. Був зроблений ремонт ДНЗ, відремонтовано каналізацію, за кошти сільської ради придбано холодильник.

Було завезено 500 тонн щебеню для засипки ям на дорогах з твердим покриттям. Також був очищений цвинтар від порослі та сміття силами громади, депутатського корпусу, членами виконкому та фермерськими господарствами. Спиляно 12 аварійних тополь, у 2013 році таку роботу буде продовжено: планується знесення аварійних тополь по вулиці Тельмана, які ростуть вздовж проїжджої частини дороги та загрожують безпеці руху.

З місцевого бюджету виділено 5200 грн. на придбання путівок для дітей з багатодітних сімей в оздоровчі табори. Виділено 19 тис. грн. на заміну вікон у сільській раді та 10 тис. грн. на ремонт даху та фундаменту сільської ради.

Серед планів на найближчу перспективу Сергій Іванович, зокрема, назвав проведення ремонту системи опалення сільського будинку культури та придбання котла на альтернативному паливі. Також сільський очільник у низці першочергових планів назвав встановлення паркану на цвинтарі, ямковий ремонт щебенем сільських доріг з твердим покриттям, освітлення вулиць Тельмана, Зелена, Терезова, Радянська.

Серед проблем жителів, особливо актуальною виявилася проблема стосовно затвердження тарифів на воду - у цьому питанні голова Богодухівської райдержадміністрації пообіцяв особисто розібратися і допомогти знайти правильний вихід, передусім, для громади.

Серед інших проблем, які хвилюють громаду, на зустрічі прозвучали, зокрема, такі: спиляння аварійних дерев, незадовільна робота проводового радіомовлення, проблеми із безкоштовним протезуванням зубів дітей війни, порядок отримання субсидії на тверде паливо тощо.

Всі питання голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль, на деякі відповів одразу.
- Завдання влади - знати і вирішувати проблеми людей. Зустрічі в громадах і надалі будуть продовжуватися, - наголосив В.М.Бєлий. - Адже вони забезпечують відкритість влади і конструктивний діалог з людьми.

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання