Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Стартували конкурси від Держпраці

  Державна служба України з питань праці спільно з організаціями роботодавців та профспілок оголосила про старт онлайн-конкурсів, які об’єднують творчість, інновації та створення безпечного робочого середовища.
     
      Конкурси приурочили до Дня охорони праці.
     
      Зокрема, проводяться такі онлайн-конкурси:
     
      1. «Мистецтво, що рятує життя»
     
      До участі у конкурсі приймаються будь-які візуальні матеріали та зображення на тему охорони праці, здорового робочого місця, безпечного виконання робіт. Участь у конкурсі можуть брати всі охочі без обмеження за віком, зайнятістю та місцем проживання.
     
      2. «Рейтинг спеціалістів з охорони праці»
     
      Проєкт розпочато Держпрацею спільно з Цифровим видавництвом Експертус. На платформі ratingop.expertus.com.ua спеціалісти з охорони праці мають унікальну можливість випробувати себе, а також увійти до десятки найкращих фахівців України. Участь у конкурсі можуть взяти фахівці з охорони праці, які безпосередньо реалізують функції щодо створення безпечних і здорових умов праці.
     
      3. «Ефективні програми психосоціальної підтримки на роботі та їх реалізація»
     
      Участь у конкурсі беруть юридичні та фізичні особи – підприємці всіх видів діяльності та форм власності з території України, які дбають про ментальне здоров’я своїх працівників та запроваджують психосоціальну підтримку працівників на робочому місці.
     
      4. «Інновації та цифрові рішення для безпеки на роботі»
     
      Участь у конкурсі можуть брати юридичні та фізичні особи – підприємці усіх видів діяльності та форм власності, які використовують найману працю та запровадили інноваційні та цифрові рішення для забезпечення безпеки на роботі в системі управління охорони праці на підприємстві.
     
     


  Пошук по сайту  Архів новин

  Червень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  272829303112
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання